Sponsor - portal bezglutenowy

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Eighteen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 17:12
Lokalizacja: Polska

Sponsor - portal bezglutenowy

Post autor: Eighteen »

Witam, jestem w trakcie kończenia portalu na którym użytkownicy mogą znaleźć i dzielić się przepisami, opiniami o produktach bezglutenowych. Mogą znaleźć najbliższe restauracje i bazę produktów bezglutenowych oraz dzielić się nowinkami.
Jeśli są osoby które zechcą wesprzeć mój projekt proszę o pisanie na adres (wycięty przez moderatora) ...... bądź na forum w prywatnej wiadomości.
Pieniądze są zbierane na hosting oraz domene.
Pozdrawiam


Przyszedłeś tu na forum "w gości", chcesz kasy i jeszcze obrażasz gospodarza - wyjątkowa bezczelność. - tyle od moderatora
Ostatnio zmieniony wt 12 lis, 2013 15:47 przez Eighteen, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8100
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

witaj, właśnie jesteś na takim portalu.
Eighteen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 17:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Eighteen »

Leeloo pisze:witaj, właśnie jesteś na takim portalu.
Ten portal jest strasznie ubogi a szata graficzna jest mdła i wygląda jak strona robiona na standardach z 2000 roku.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8100
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Eighteen, UBOGI mówisz.. jesteś tu od wczoraj..tak?..a forum działa non stop od lat..to ciekawa opinia. nie wspomnę, że poruszany jest tu każdy możliwy temat związany i niezwiązany z glutenem.

szata graficzna? PFF. użytkownicy nie wchodzą tu, by oglądać obrazki i wzorki, tylko po to, aby szybko uzyskać konkretne i wiarygodne informacje. To nie jest pudelek.pl czy sklep internetowy, zeby mamić oczy grafiką, nie te progi. tu serwujemy WIEDZĘ.
Eighteen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 17:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Eighteen »

Leeloo pisze:Eighteen, UBOGI mówisz.. jesteś tu od wczoraj..tak?..a forum działa non stop od lat..to ciekawa opinia. nie wspomnę, że poruszany jest tu każdy możliwy temat związany i niezwiązany z glutenem.

szata graficzna? PFF. użytkownicy nie wchodzą tu, by oglądać obrazki i wzorki, tylko po to, aby szybko uzyskać konkretne i wiarygodne informacje. To nie jest pudelek.pl czy sklep internetowy, zeby mamić oczy grafiką, nie te progi. tu serwujemy WIEDZĘ.
Wchodząc tutaj odechciewa mi się szukania czegokolwiek jak widzę beznadziejną stronę z beznadziejnym forum. Dziekuje dobranoc
Awatar użytkownika
Lutienka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pt 04 paź, 2013 13:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lutienka »

Eighteen, a może zaproponujesz jak zmienić nasze forum, żeby nie wyglądało "jak strona robiona na standardach z 2000"...?

Ale rozumiem, że liczysz na kogoś, kto po prostu przeleje Ci kasę, tak?
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8100
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Eighteen pisze: Wchodząc tutaj odechciewa mi się szukania czegokolwiek jak widzę beznadziejną stronę z beznadziejnym forum. Dziekuje dobranoc
i tym oto -jakże dojrzałym- komentarzem wątek można uznać za zamknięty.

nie szukasz tu ani pomocy ani wsparcia. polujesz na głupich, zatem żegnamy.
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Leeloo pisze:Eighteen napisał/a:
Wchodząc tutaj odechciewa mi się szukania czegokolwiek jak widzę beznadziejną stronę z beznadziejnym forum. Dziekuje dobranoc
i tym oto -jakże dojrzałym- komentarzem wątek można uznać za zamknięty.
Ja bym jeszcze doceniła bohaterstwo Eighteen - i jej poświęcenie - że naraziła się na takie przykrości mimo wszystko zaglądając tu do nas...:>
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Eighteen - powtórzę to co napisałam w pierwszym poście:

przyszedłeś tu "w gości", chcesz kasy i jeszcze nas, gospodarzy, obrażasz. Zastanawiam się jakie będziesz podawać na portalu restauracje - pewnie te sprawdzone przez nas, z MENU BEZ GLUTENU. Bo chyba sam szkolić nie będziesz?

Zarówno nasza strona jak i forum nie są do zarabiania pieniędzy. Nie mamy tu wodotrysków i ultranowoczesnego layoutu, bo nie o to nam chodzi. My pomagamy ludziom.
Ostatnio zmieniony wt 12 lis, 2013 15:46 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8100
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Małgorzata pisze:Nie mamy tu wodotrysków i ultranowoczesnego layoutu
:hahaha:

i dobrze, siła tkwi w prostocie.

"simplicity is the highest form of sophistication" Steve Jobs :)
polla2
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 19:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: polla2 »

Dawno nie spotkałam się z taką obcesowością. Obrażasz wszystkich ludzi, dla których to forum było wsparciem kiedy stawiali swoje pierwsze kroki w celiakii i diecie bez glutenu. Wiesz człowieku, tu nie chodzi o fajerwerki w wyglądzie. Ale o to, jakie treści można tu znaleźć. Wielu bezglutenowców darzy forum ogromnym sentymentem, bo dzięki forum powstało Stowarzyszenie, no ale co Ty możesz o tym wiedzieć... Forum to kopalnia wiedzy jedyna w swoim rodzaju. Jedyna i bezcenna, bo od lat tworzy ją mnóstwo ludzi.
Ostatnio zmieniony wt 12 lis, 2013 17:14 przez polla2, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8100
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

polla2, na świecie musi być zachowana równowaga: są ludzie i parapety.

667, pozdrawiam :diabelek:
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Eighteen pisze:
Wchodząc tutaj odechciewa mi się szukania czegokolwiek jak widzę beznadziejną stronę z beznadziejnym forum. Dziekuje dobranoc
To forum odkryłam na samym początku wprowadzania diety i byłam, i jestem nim zachwycona. A wygląd nie ma dla mnie znaczenia, chociaż uważam, że nic mu nie brakuje i nie odstaje od innych. Dla mnie liczy się wartość i zawartość :D
To, że coś jest pięknie opakowane, nie znaczy, że środek będzie równie interesujący. Oczywiście nie spodobało się Eighteen, bo kasa nie została przelana. Naiwnych tu nie znajdziesz
Zablokowany