Jak spędzacie weekend?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 19:20

Jak spędzacie weekend?

Post autor: arti »

Witam szanowne grono ( trochę osłody zimową porą nie zaszkodzi :sylwester: )
Piszcie śmiało jeżeli macie jakiekolwiek pomysły , doświadczenia , sugestie ...
Mnie osobiście np. interesuje towarzyskie spędzanie czasu wolnego , nie długo jestem na diecie i ciężko się odnajduję w gronie znajomych, wręcz czuję się jak przysłowiowy "wampir", nie mogę jeść ...nie mogę pić to co reszta a apetyt przybiera. To jest chyba jeden z głównych powodów.
Ciekawy jestem jak sobie w tej kwestii radzicie, po jakim czasie przywykliście, czy często spotykacie się w bezglutenowym gronie?
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: Joanna Struzik »

Moi znajomi są już tak "wyszkoleni", że zanim przyjdę do nich, to dzwonią do mnie ze sklepu i czytają mi składy produktów :D
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 19:20

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: arti »

No to nieżle :D :D ale początki pewnie bywały trudne co nie , mnie wkurza i zniechęca to że tyle potencjalnie bezglutenowych produktów nie potrzebnie jest "skażona" śladowymi ilościami , oka człowiek zmrużyć nie może <:>>
Awatar użytkownika
Kania78
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: śr 08 paź, 2014 11:32
Lokalizacja: Południowy wschód

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: Kania78 »

My rodzinnie spędzamy weekendy, jeśli spotykam się z towarzystwie przyjaciół po prostu nie jest, tego co Oni.
Bliscy znajomi wiedzą, że jestem na diecie i jak czymkolwiek mnie częstują najpierw sprawdzają skład.
Rodzice też już jak zapraszają Nas na obiad, to dla mniej jest wersja bg :-)
"...zbudujmy enklawę przed codziennym stresem, i jak dzieci cieszmy się każdym sukcesem..."
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: Joanna Struzik »

Teraz po 10 latach diety śmieją się że ja jestem najlepszym gościem, bo potrzebuję tylko wody na herbatę, wszystko przynoszę ze sobą, albo nic nie chcę dla pewności :D

Masz rację, trzeba mieć oczy naokoło głowy ;)
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 19:20

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: arti »

Kania78 pisze:My rodzinnie spędzamy weekendy, jeśli spotykam się z towarzystwie przyjaciół po prostu nie jest, tego co Oni.
Bliscy znajomi wiedzą, że jestem na diecie i jak czymkolwiek mnie częstują najpierw sprawdzają skład.
Rodzice też już jak zapraszają Nas na obiad, to dla mniej jest wersja bg :-)
Mi do rodziny jeszcze sporo brakuje , jeżeli chodzi o dalszą to lepiej zostać na fotografii :053: , pewnie zanim coś od znajomych zjesz to sama sprawdzisz skład...znając życie :P Na początku diety rodzice dużo wtop miewali?


Joanna Struzik pisze:Teraz po 10 latach diety śmieją się że ja jestem najlepszym gościem, bo potrzebuję tylko wody na herbatę, wszystko przynoszę ze sobą, albo nic nie chcę dla pewności :D

Masz rację, trzeba mieć oczy naokoło głowy ;)
Też zacznę ze sobą żarcie nosić i herbatę w kieszeni...może sobie sprawię jakiś pojemnik , taki ala na papierosy :053:
Daria82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr 09 wrz, 2015 21:31

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: Daria82 »

Jak przychodzi weekend, to ja się tak cieszę z tego weekendu, że mogę skakać z radości. Weekend osobiście spędzam z narzeczonym, później będziemy go spędzać jeszcze bardziej razem. Nie lubię siedzieć w domu, więc idziemy gdzieś na spacer, albo potańczyć, albo sobie pobiegać razem. Nie zdajecie sobie sprawy, ile radości jest w takim wspólnym spędzaniu czasu razem. Wszystko idzie łatwiej i o wiele łatwiej można zrobić pewne rzeczy.
lianka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: lianka »

W soboty siedzę w kuchni i piekę oraz gotuję bezglutenowo i glutenowo na zapas, bo w tygodniu nie mam czasu. Niedziela to bezwzględnie czas dla rodzinki.
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 19:20

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: arti »

Daria82 no to przyznam że fajnie spędzasz wolny czas. Ja też jestem z tych osób co w domu nie usiedzą :)

lianka do Ciebie to bym wpadł popichcić :P
ksenia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 02 gru, 2015 20:46

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: ksenia »

Ja lubię sobie czasem wyjść na jakiś koncert żeby po prostu posłuchać dobrej muzyki. Czasem organizuje jakies spotkania w gronie najblizszych znajomych bo tak to każdy zabiegany jest i zyje swoim życiem. Jesli masz fundusze to na Twoim miejscu wyjechalabym na weekend w jakies fajne miejsce (najlepiej cieple!) :P
arti
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014 19:20

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: arti »

A wiesz że też za mną chodzi jakiś dobry koncert , a nawet posiedziałbym sobie w jakimś dobrym klubie przy piwku , bezglutenowym oczywiście :) Ale u nas w Starogardzie takich chyba nie ma. A z tym zabieganiem dokładnie tak jest , hehe , dopóki nie znajdzie się wodzirej co wszystkich skrzyknie.
Zbyt gorącego klimatu nie lubię , za to chętnie bym pojeździł po Polsce , odwiedził sąsiadów , może wybrał się na północ.
Polecasz jakieś miejsca ?
Awatar użytkownika
nukunuku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 06 kwie, 2018 12:16
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak spędzacie weekend?

Post autor: nukunuku »

u nas także weekendy rodzinne, staramy się odwiedzać naszych rodziców. Moja dziewczyna dodatkowo w weekendy przez 2 godziny gra w tenisa albo w koszykówkę. Ja staram się jej towarzyszyć, ale nie zawsze jest to możliwe. Od czasu do czasu staramy się gdzieś wyjechać, pozwiedzać czy po prostu spędzić weekend w innym mieście niż to, w którym mieszkamy.

W weekendy chętnie też spotykamy się ze znajomymi, spędzamy z nimi czas różnie, często aktywnie np. na kręglach czy na grach planszowych, które dają nam dużo frajdy
Piękne są tylko chwile...
ODPOWIEDZ