Porząny gift dla nastolatka

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Porząny gift dla nastolatka

Postprzez Ludwika82 » Pn 13 mar, 2017 18:59

Witam wszystkich,

z zupełnie innej beczki, to jest sprawa, co by dobrać coś odpowiedniego młodzieńcowi łobuzowi, który już truje mi od nie wiem jak dawna głowę, bo oczywiście sąsiad kolega nie wychodzi już na dwór, tylko tłucze w komputer całymi nocami. NIe wiem co mam zrobić. Niby nie jest to jakiś wielki wydatek - http://www.redcoon.pl/c04370000-Xbox-One - a do tego może nawet długotrwały, ale waham się, bo jak raz mu kupię coś takiego, to potem będzie tylko dopytywanie się o kolejne dodatki, a życie towarzyskie raczej wymrze śmiercią naturalną. Jak sobie z tym poradzić? Pomożecie?
Ludwika82
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Porząny gift dla nastolatka

Postprzez Leeloo » Pn 13 mar, 2017 20:50

tak na dobrą sprawę,
skoro junior tak długo chce (i zasługuje :P ), koledzy też mają..
to czemu nie?
jakie czasy, takie zabawki.
z dużych plusów- tak jak napisałaś to długotrwały prezent, na lata. Ty, rodzina i znajomi macie gotowe prezenty na kolejne okazje- a to gierka, a to dodatkowy sprzęt, nowy pad itd. Grami i akcesoriami może wymieniać się, pożyczać od kolegów.
Życie towarzyskie może odbywać się również przed konsolą. Na zachodzie to punkt spotkań całych rodzin i znajomych. Gry ruchowe na Xboxie to absolutny szał ciał i dla dzieci i dla (a może właśnie zwłaszcza) dla dorosłych. Naprawdę można nabawić się porządnych zakwasów. Tylko konsola musi być wtedy w jakimś większym pomieszczeniu, żeby można było swobodnie wypełniać zadania w takie grze tj. zamachnąć się, skoczyć w bok, boksować z unikami itd.

wg mnie to prezent dla całej rodziny na parę lat.
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator

Powrót do Nie na temat.