Książki kucharskie dla bezglutenowców

Swobodne pogaduchy na temat pietruchy - Dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Paulina:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob 30 cze, 2007 17:56
Lokalizacja: woj.mazowieckie

Post autor: Paulina:) »

ja polecam książkę EWY LANGE "DIETA BEZGLUTENOWA" WYD.PRóSZYńSKI I S-KA

DOBRE BO PROSTE PRZEPISY:):)polecam:ciasto makowe,knedle ze sliwkami,pizza ziemniaczana,tort owocowy.mus owocowy
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Paulinko droga, bardzo proszę, wyłącz Caps Locka.... jest to zabronione przez regulamin forum: regulamin.htm
amor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 10:43
Lokalizacja: kraków

Post autor: amor »

cześć wszystkim ja tu jestem nowa, w sumie od niedawna na diecie bezglutenowej i bezmlecznej :/ poczatkowo to było straszne, ale juz nawet powoli sie przyzwyczajam; własnie myslalam tez o kupnie jakiejs ksiązki, ale z powodów finansowych najpierw poszperałam po allegro i kupiłam tam rózne przepisy, które wysłano mi meilem, w sumie tylko 7.99 i za wysyłke nie trzeba płacic, wiec zaryzykowałam, i powiem Wam, że jestem zadowolona, jest duzo fajnych przepisów tu jest link do allegro jesli ktos bylby zainteresowany: http://allegro.pl/item408874695_dieta_b ... episy.html
pozdrawiam Was wszystkich :)
porozgądam sie tu po forum bo tez pewnie jest duzo roznych sprawdzonych przepisów, dobrze ze lubie gotować:D
viola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: pruszków

Post autor: viola »

widze że mam najlepszą książke dla bezglutków ,nosi tytuł ,, Moje dziecko jest na diecie"Moniki Beck-Pietrzak ,są w niej przepisy dla dzieci chorych na celiakie ,na diecie bezmlecznej ,bez jajecznej,uczulonych na soje. Właściwie jest to poradnik połączony z przepisami kulinarnymi, który napisała lekarka- matka dzieci z alergiami.Wyprubowałam kilka przepisów i potrawy wyszły pyszne.Mam też książke Ewy Lange ,ale polecam książke pani Pietrzak ,kosztuje 27 zł i jest naprawde super
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Jest jeszcze jedna książka z przepisami " Dieta bezglutenowa" Ewy Lange. Polecam.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
julia.m
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: czw 19 cze, 2008 14:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: julia.m »

Mam prosbe do kogos kto posiada "diete bezglutenowa i bezmleczna". Mozna prosic o przeslanie skanow przepisow? Bylabym bardzo wdzieczna... julia.m@poczta.onet.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

julia.m pisze:Mam prosbe do kogos kto posiada "diete bezglutenowa i bezmleczna". Mozna prosic o przeslanie skanow przepisow? Bylabym bardzo wdzieczna... julia.m@poczta.onet.pl
podaje linka gdzie dostępna jest ta książka---> Cena z Dostawą 23,42zł

http://zarogiem.pl/product_info.php?products_id=18734

pozdrawiam !
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
ODPOWIEDZ