Czy gosp. agrotur. dla celiakow to dobry pomysł?

Swobodne pogaduchy na temat pietruchy - Dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gosia8967
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010 17:39
Lokalizacja: Warszawa

Czy gosp. agrotur. dla celiakow to dobry pomysł?

Post autor: Gosia8967 »

Witam wszystkich
Jestem celiakliem. Mieszkamy na wsi i produkujemy własna żywność. Znajoma radzi mi założyć gosp. agroturystyczne dla bezglutenowców. Poradźcie czy to dobry pomysł i może miec odbiorcow?
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

Moim zdaniem pomysł dobry... ale chyba zależy to głownie od tego gdzie chcesz założyć dane gospodarstwo agroturystyczne...i jaki jest tam krajobraz:) w każdym bądź razie powodzenia:) może i ja kiedyś skorzystam:)
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

IMO najlepsza opcją byłoby gospodarstwo agroturystyczno-ekologiczne z "opcją" dla bezglutenowców, bo nastawianie się na 100% klientów z celiakią w naszym kraju jeszcze nie będzie opłacalne.
Za mało nas.
Za mało świadomych o swojej chorobie...
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Ale nie zapominaj, że są jeszcze osoby z alergiami i nietolerancjami, i tych wcale nie jest tak mało. Ja bym się nie obraziła, gdybym mogła pojechać w takie bezpieczne miejsce i nie byłoby to sanatorium:)
Wienia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 19:57
Lokalizacja: komarno

Post autor: Wienia »

Dziękuje za rady:) mysle ze sprobuje założyc takie gospodarstwo. Swoją ofertę napisałam juz na poscie OGŁOSZENIA. Bo gdzie bezglutenowiec moze czuc sie bazpieczniej niz u innego celialika:)
Awatar użytkownika
skierka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 18:51
Lokalizacja: województwo lubuskie

Post autor: skierka »

pawelski pisze:IMO najlepsza opcją byłoby gospodarstwo agroturystyczno-ekologiczne z "opcją" dla bezglutenowców, bo nastawianie się na 100% klientów z celiakią w naszym kraju jeszcze nie będzie opłacalne.
Za mało nas.
Za mało świadomych o swojej chorobie...


RACJA!
alergików jest dużo, a jeszcze więcej przewrażliwionych rodziców. na pewno wybrali by się na wczasy z chorym dzieckiem właśnie w takie bezpieczne miejsce.

muszę sprawdzić twoją ofertę - właśnie szukam wczasów dla siebie, a już myślałam, że będę musiałam całe wczasy sobie sama gotować.. :D jak to mówią z nieba mi spadłaś :D
Obrazek
ODPOWIEDZ