Pokarm dla Rybek!!

Swobodne pogaduchy na temat pietruchy - Dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mamakubusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: wt 07 cze, 2011 22:00
Lokalizacja: Lublin

Pokarm dla Rybek!!

Post autor: mamakubusia »

Chcialam sie z Wami czymś podzielić ...
Niedawno kupilismy synkowi akwarium z rybkami- to jego bardzo wczesna pasja:-))
Karmi je 2 razy dziennie.
Od jakiegos czasu mnij wiecej 2-3tyg(tyle ile ma akwarium) synek jest strasznie podenerwowany, płaczliwy, budzi sie w nocy, w dzien ma napady placzu.....jak by go cos bolało.....Zastanawialismy sie o co chodzi...aż dzisiaj mnie coś tknęło.... Przeczytałam skłąd pokarmu dla rybek a tam między innymi skrobia-niewiadomo jaka i pokruszony chleb......ręce mi opadły.... Sprawca odnaleziony.....a było tyle teorii okazało sie ze poraz kolejny zawinił gluten....objawy jak sprzed diety...jedynie biegunki nie bylo.....Przestrzegam taki niepozorny a prosze ile szkody.....
pozdrawiam
Moje Małe Niebo:-)
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

O jadł ten pokarm czy same opary mu tak zaszkodziły?
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
mamakubusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: wt 07 cze, 2011 22:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: mamakubusia »

Wystarczy ze nie mył rak po nakarmieniu poza ty czasami pokarm sie troszke rozsypał...Czesto stawia sobi eswoj talerzy kolo akwarium i je patrzac na rybki wtedy te okruszki mogły dostac sie do jego jedzenia....ale najbardziej to to ze nie mył rak po nakarmieniu rybek.
Moje Małe Niebo:-)
ODPOWIEDZ