Wakacje bez glutenu

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

Wienia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 19:57
Lokalizacja: komarno

Post autor: Wienia »

Witam.
Moj mąż jest na diecie bezglutenowej, dlatego prowadzenie takiej kuchni nie jest dla mnie kłopotliwe. Mieszkamy na wsi, mamy własne gospodarstwo ekologiczne, z którego wytwarzamy zdrową żywność bezglutenową. Mamy własne wędliny, owoce, warzywa, mleko, sery, przetwory i inne zdrowe produkty. Oferujemy pokoje 1, 2 i 4 osobowe. Zapraszamy:) nr 516511450.
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Wienia, a gdzie znajduje się to gospodarstwo ? Coś więcej o miejscowości , okolicy , w której jest położone ?
Obrazek
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Wienia prosimy o więcej informacji,może macie stronę internetową?
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

Wienia w profilu ma wpisane "Komarno"
Znalazłem w Polsce 4.
Jeśli to obok Jeleniej Góry, to w okresie zimowym mógłbym być zainteresowany, żeby "przetestować" w kilka dni karkonoskie stacje narciarskie.
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Wienia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 19:57
Lokalizacja: komarno

Post autor: Wienia »

Moj mąż jest na diecie bezglutenowej od 4 miesięcy. Chorował około 10 lat. Przed zastosowaniem diety jego waga wynosiła 61kg, przy wzroscie 179. W tym momencie przytył juz 11kg, ponieważ przygotowuje mu zdrowe, naturalne oraz zgodne z dieta potraty. Mieszkamy w małej miejscowości - Komarno na podlasiu. Jest to spodojna i piękna wioska. Znajduje sie na szlaku nadburzańskim, który słynie z ogromnego bogactwa przyrody. W okolicy 40 m jest stadnina koni, gdzie można jeździc konno. W odległości 0,5 km jest piekny grzybowy las. Poza tym posiadamy dużą i zadbana działkę, a tam rozpalamy ogniska. Prowadzimy własne gospodarstwo ekologiczne, gdzie jak juz wspomniałam produkujemy zdrową żywność. Mamy krowę, a co za tym idzie zdrowe, naturalne i smaczne produkty mleczne. Produkujemy własne wędliny, owoce, warzywa itd. Znajoma doktorka ktora leczy męza namawia nas na założenie gosp. agroturystcznego. Strony internetowej jeszcze nie posiadamy, ponieważ jesteśmy dopiero w trakcie zakładanie gospodarstwa, ale w najbliższym czasie taka strona na pewno sie pojawi (Gdzie bezglutenowiec moze bezpieczniej wypoczywać oraz sie zywic jak nie w domu innej chorej osoby?:)
kurt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 24 maja, 2010 16:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kurt »

Byłem i sprawdziłem. Rewelacja. Wszystko robią sami (nawet herbatę). Sami uprawiają i hodują. Przez tydzień ani razu nic w menu się nie powtórzyło. Można się poczuć jak u rodziny. Nie wiem dlaczego Pani Wiesia nie podała swojej strony, dlatego ja ją wyręczę bo naprawdę warto: www.bezglutenowa.com
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

Miejscowość jest niedaleko mnie fajnie wiedzieć że można gdzieś blisko wyjechać:) B.możliwe że pomyśle o wakacjach tutaj:) To może jakieś spotkanie wakacyjne? ;>
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
mamatete
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 20:12
Lokalizacja: Mazowsze

wakacje

Post autor: mamatete »

Super. To bardzo radosna i co najważniejsze sprawdzona wiadomość. Teraz to z mężem będziemy mieli dylemat czy z naszymi dziećmi to jechać nad morze i większość dnia spedzać w kuchni - raczej nastawimy się na wypoczynek bez gotowania i na łonie ładnej okolicy.
pozdrawiam
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

a jak można dojechać bez samochodu?
Wienia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 19:57
Lokalizacja: komarno

Post autor: Wienia »

Najbliższym większym miastem jest Biała Podlaska (odległość od Komarna to 15 km). Do Białej można dojechać pociągiem lub autobusem. A z Białej Podlaskiej do Komarna jest świetne połączenie. Autobusy i busy kursują co godzinę, a nawet częściej.
Pozdrawiam:)
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

super :)
Obrazek
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Domowa atmosfera, przepyszna kuchnia, cisza i spokój - w taki oto sposób spędziliśmy przemiły tydzień u Pani Wiesi i Pana Mirka w Komarnie. Jedzonko było urozmaicone, świeże warzywa i owoce prosto z ogrodu. Zero glutenu, zero chemii. Syn od pierwszego dnia zaprzyjaźnił się z psem, oswajał kotka, karmił krowy i świnki, uczył się jazdy konnej u sąsiadów. Odpoczęliśmy od miasta, napaśliśmy brzuszki i żal było wyjeżdżać.
Z ręką na sercu możemy polecić to miejsce każdemu, kto kocha kontakt z przyrodą i chce się odstresować.
Poniżej link, gdzie można zobaczyć kilka zdjęć z naszego pobytu.
http://cid-4e147ca168ff7c7c.photos.live ... px/Komarno
mama Krzysia (13 lat) zdiagnozowanego 16.03.2009
,,...co dla jednego pokarmem, to dla drugiego trucizną" (Lukrecjusz)
edyta060878
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt 09 paź, 2009 11:32
Lokalizacja: Kuj -Pom

Post autor: edyta060878 »

Szkoda,że to tak daleko ode mnie . Chętnie bym pojechała ale niestety ... nie dam rady ...
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Okalina pisze:Domowa atmosfera, przepyszna kuchnia, cisza i spokój - w taki oto sposób spędziliśmy przemiły tydzień u Pani Wiesi i Pana Mirka w Komarnie.
Które to Komarno? Na wschodzie czy na zachodzie?
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Czy Biała Podlaska jest na zachodzie? Wystarczy kilka postów wcześniej przeczytać i wszystko będzie jasne...
Obrazek
ODPOWIEDZ