Osoby chore na Celiakię (Kraków/cała Polska)

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Aina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011 23:06
Lokalizacja: Kraków

Osoby chore na Celiakię (Kraków/cała Polska)

Post autor: Aina »

Witam, poszukuję kontaktu z osobami które chorują na celiakię (i zamieszkują najchętniej rejon małopolski np. Kraków/ okolice ale niekoniecznie, cała polska wchodzi w grę). Szukam osób które opowiedzą mi swoją historię (mam tu na myśli objawy, proces diagnostyki, świadomości choroby, radzenie sobie z dietą i dostępnością produktów) czyli wszystko to co zdarza się niektórym pisać nawet tutaj :). Taki wywiad będzie mi potrzebny w procesie pisania pracy dyplomowej - (studiuję Pielęgniarstwo, ost. rok). Uważam, że choroba jest traktowana po macoszemu dlatego chcę zwrócić większą uwagę na jej aspekty i możecie mi w tym pomóc :) Za wszelki kontakt dziękuje serdecznie i oferuję swoją pomoc w miarę moich możliwości :) Ania
kontakt
mail : anniab88@gmail.com
gg : 2294576
facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000141027366
Ostatnio zmieniony wt 08 lut, 2011 00:03 przez Aina, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

viewtopic.php?t=1093
moze zacznij od przestudiowania wszystkich wypisanych tu przypadków. Jest z czego wybierac :)
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Aina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011 23:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Aina »

Wiem, dziękuje :) jednak przy pisaniu pracy dyplomowej jako źródło "forum" niebardzo moge podać. Lpszym wyjściem jest wywiad z konkretna osoba :) oczyiscie anonimowo. Poza tym pewnie nie kazdy z forum chciałby abym akurat na jego przypadku sie wzorowala itp. Dlatego chodzi mi o indywidualny kontakt :) Ale dziekuje za link, napewno cos ciekawego tam znajde :) Pozdrawiam
Aina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011 23:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Aina »

Dziękuje za Waszą odpowiedź :) Prośbą - zapytanie z posta wciąż aktualna. Jeżeli ktoś tylko chciałby mi pomóc, będę wdzięczna. Sama również pomogę w miarę możliwości. :)
ODPOWIEDZ