Ankieta-badawcza

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anna56ps
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 mar, 2011 16:40
Lokalizacja: Nysa

Ankieta-badawcza

Post autor: Anna56ps »

Witam,

Z tej strony studentka 3 roku dietetyki. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat chorób czynnościowych przewodu pokarmowego. Jest to praca badawcza.
Potrzebuję z Państwa strony pomocy.A mianowicie, abyście Państwo w miarę swoich możliwości wypełnili moją ankietę. Jest ona jak najbardziej anonimowa.
Ankieta jest spakowana w rozszerzeniu rar (word). Można ją pobrać.
Próbowałam on-line,ale niestety takie ankiety mają limity:(
W moich danych istnieje nr gg jak i e-mail. W razie jakichkolwiek problemów/dylematów podam jeszcze raz swój mail - można pisać:

e-mail: anuska016@wp.pl

Bardzo prosze po poświecenie kilkunastu minut. Naprawdę taka wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo cenna i z każdej się b.cieszę.

PS. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo.

POZDRAWIAM!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Jak jest anonimowa, jak trzeba odpowiedzi przysyłać mailem?

Zrób raczej jakąś online, np. korzystając z http://www.ankiety-online.pl/
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Jeli
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 13:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeli »

Anna56ps,
1. Celem badania jest sprawdzenie sposobu żywienia oraz wiedzy na temat błonnika u osób z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego.
2. Wyniki badań będą wykorzystane do celów naukowych.

anonimowości to się nie czepiam , Titrant zapytał:)
jednak
Ad 1. Gdyby stało napisane :) u osób z nietolerancją, alergią glutenu , celiakią , itp
to owszem wynik może będzie zadowalający
choć na sprawy glutenowe nie ma wpływu stan cywilny , aktywność sportowa itp w konsekwencji ...
Ad 2 ...wyniki będą wykorzystane do celów naukowych ...dadzą nieprawdziwy odczyt danych bo przykładowo 200 członków tego forum nie ma wyjścia! musi napisać " wcinam kasze gryczaną, ciemny , biały ryż , amarantus, kukurydzę ...
wedle mnie ta ankieta nie na To forum , jeśli idzie o rzetelność naukowa i przydatność dla nauki
Ostatnio zmieniony pt 25 mar, 2011 19:25 przez Jeli, łącznie zmieniany 1 raz.
Anna56ps
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 mar, 2011 16:40
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Anna56ps »

Owszem, jeśli ktoś ma maila, w którym widnieje jego imię i nazwisko to zgadzam się, automatycznie nie jest to anonimowo wypełniona ankieta.
Niestety, jak już pisałam, nie umiem znaleźć ankiety on-line bez limitów;/ Postaram się jeszcze poszukać. jak coś to ją wstawię. Narazie próbuje sobie tak poradzić.


Wyniki będą grupowane wg. chorób - także będzie to miarodajne. Bardziej się skupiam na tym, jakie są objawy w przypadku spożycia błonnika w zwiększonej lub przy zmniejszonej ilości.

Wasza choroba również zalicza sie do czynnościowych chorób przewodu pokarmowego.
ODPOWIEDZ