sklep www.wega24.pl

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
www.wega24.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 wrz, 2013 16:06
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: www.wega24.pl »

dzień dobry.
Dla osób szukających produktów bezglutenowym, będziemy chyba dobrym partnerem.
W naszej ofercie wiele bezglutenowych produktów, również takich które nie są obecne na Polskim rynku.
Sklep Wega z ekologiczną żywnością , raciborska 1, przy rynku.
internet: www.wega24.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia
Sklep z ekologicznymi produktami bezglutenowymi.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

www.wega24.pl, bardzo ciekawy asortyment, ale niektóre ceny powalają na kolana ;)
Adka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 13:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Adka »

Byłam na stronie Państwa sklepu i widzę tam m.in. produkty Bio-Planet. Z tego co pamiętam za sklepu na ich produktach jest napisane, że mogą zawierać m.in. śladowe ilości glutenu. Na Państwa stronie nie ma takiej informacji przy opisie produktu. Dlaczego?
W tej sytuacji obawiam się zamówić jakiekolwiek produkty bo może okaże się, że na opakowaniach jednak jest informacja o alergenach, w tym o glutenie.
Myślę, że uzupełnienie opisów na stronie rozwiązałoby problem. Pozdrawiam
atopp80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 01 gru, 2015 11:31

Re: sklep www.wega24.pl

Post autor: atopp80 »

To ze nie umieszczaja na stronie internetowej ze produkt posiada śladowe ilości np orzechow to najmniejszy problem. Sklep umieszcza nieprawdziwe informacje ....ciekawe jak z ta żywnością Eko ??? Ja np zamówiłem w tym sklepie ryż ,na stronie umieszczona była informacja ze ryż pochodzi z Włoch a na opakowaniu widnieje informacja ze pochodzi z Pakistanu! a może nie wiedza gdzie leży Pakistan??? nawet nie przeprosił... Pochodzenie ryżu jest bardzo ważne ze względu na ostatnie doniesienia ze w ryżu np azjatyckim znajduje się arszenik wiec podanie go małym dzieciom wiąże się z dużym ryzykiem.nie korzystacie z tego sklepu bo możecie tylko stracić pieniądze.
ODPOWIEDZ