Sprzedam mąkę bezglutenową (Koncentrat ciasta chlebowego)

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kasia1962
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 01 cze, 2015 12:19

Sprzedam mąkę bezglutenową (Koncentrat ciasta chlebowego)

Post autor: Kasia1962 »

Drodzy Forumowicze,

po trzech latach diety bezglutenowej, kolejny lekarz stwierdził, że jednak mój syn nie jest uczulony na gluten :D . Teraz jest leczony na nadwrażliwe jelito :/. W efekcie zostało mi 20 kg mąki bezglutenowej, którą chętnie odsprzedam w promocyjnej cenie. Konkretnie jest to "Koncentrat ciasta chlebowego niskobiałkowego PKU" firmy BEZGLUTEN. Termin przydatności do spożycia to styczeń 2016 roku. Mąka jest w Łodzi, ale jestem gotowa wysłać ją na terenie Polski
AndziaMamusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:49
Lokalizacja: Żywiec

Re: Sprzedam mąkę bezglutenową (Koncentrat ciasta chlebowego

Post autor: AndziaMamusia »

A na jakiej podstawi lekarz dał taka diagnozę??? Moja córa ma celiakie a jelito pobudliwe to tak dodatkowo ...
Kasia1962
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 01 cze, 2015 12:19

Re: Sprzedam mąkę bezglutenową (Koncentrat ciasta chlebowego

Post autor: Kasia1962 »

Witam , były badania w tym kierunku ( na celiakię , gastroskopia z wycinkami i kolonoskopia z wycinkami ) wszystko jest w porządku . Pierwszy lekarz po objawach stwierdził że jest to nietolerancja na gluten , dieta trwała dwa lata i właściwie nic się nie zmieniało , następni lekarze po szczegółowych badania stwierdzili nadwrażliwość jelita grubego , na szczęście nie celiakia. Leki na nadwrażliwe jelita dają lepsze rezultaty. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ