prośba o pomoc dla bliźniaków

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Demeter24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: śr 26 lis, 2014 15:08
Lokalizacja: Toruń

prośba o pomoc dla bliźniaków

Post autor: Demeter24 »

Może i nie jest to odpowiedni portal na umieszczanie tego ale o pomoc chyba można prosić wszędzie.
Tym bardziej, że jesteśmy ludźmi z wszelakimi chorobami i potrafimy zrozumieć innego chorego człowieka.
Moja znajoma ma bliźniaki z porażeniem mózgowym. Jordanek od urodzenia chodzi na paluszkach, czekają go dwie operację. Nóżek nie można zoperować łącznie, gdyż po każdej stópce czeka go kosztowna i bolesna rehabilitacja. Julka natomiast ma porażenie dziecięce i padaczkę z niedowładem połowicznym obustronnym oraz zanik kory przykorowej co powoduje te stany padaczkowe, w wyniku czego przestała chodzić. Wymaga również długotrwałego leczenia i rehabilitacji.
Szpital wystawił fakturę na pierwszą stópkę Jordanka ale rodzina nie była wstanie zapłacić, gdyż pracuje tylko ich tato, a mama musi się ciągle zajmować chorymi dziećmi. Prośba o pomoc w internecie nie przyniosła zamierzonego skutku. Z potrzebnych 9 tysięcy uzbierali 20 zł....
Zbierają teraz na drugą stópkę i rehabilitację, poniżej zamieszczę link do strony fundacji. Wiem, że jest nas tu sporo i jeżeli chociaż co 3 osoba by wpłaciła 10 zł na konto fundacji z dopiskiem Julka lub Jordanek, to obiecuję, że dla nich świat by stał się piękniejszy :)

http://pomagamyblizniakom.pl.tl/Moje-ko ... Bniaki.htm

Pozdrawiam i dziękuje w imieniu swoim i bliźniaków za pomoc, za każdą złotówkę.

Wasza celiaczka Demeter, która rozpoczyna i pierwsza wysyła dyszkę
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
gronkowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: pn 06 mar, 2006 21:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: prośba o pomoc dla bliźniaków

Post autor: gronkowiec »

Demeter, a próbowali crowdfunding`u?
Smutna historia, tym bardziej, że ja drżę o kaszel u mojego małego astmatyka...
Awatar użytkownika
Demeter24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: śr 26 lis, 2014 15:08
Lokalizacja: Toruń

Re: prośba o pomoc dla bliźniaków

Post autor: Demeter24 »

zapewne nie, dziękuje za wskazówki, przekażę
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
ODPOWIEDZ