Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jula84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 16 lut, 2016 14:17

Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: Jula84 »

Witam,

Chciałabym poinformować wszystkich zainteresowanych, że piekarnio-cukiernia Zeroglutenfree niestety zawiesiła działalność. Bardzo tego żałuję, gdyż od 2 m-cy zamawiałam od nich pieczywo i byłam zadowolona zarówno z zakupów jak i współpracy. To już druga firma bezglutenowa, która zawiesiła swoją działalność w przeciągu ostatnich 2-mcy. Na początku stycznia dowiedziałam się, że kawiarnia Nenette również jest zamknięta. Szkoda bo zamiast przybywać, niestety ubywa miejsc w Warszawie z żywnością bezglutenową.

Pozdrawiam
Jula
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: Adrian »

Wcale nie żałuje, ceny mieli z kosmosu...tak samo jak nenette... :/
Jula84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 16 lut, 2016 14:17

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: Jula84 »

Porównywałam z Margitą gdyż sama nie mam czasu juz piec chleba - Margita wypada drożej.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: Adrian »

Jula84 pisze:Porównywałam z Margitą gdyż sama nie mam czasu juz piec chleba - Margita wypada drożej.
Nie wypada drożej, gdyż w Margicie masz chleb za 10 zł pół kilo, a tu w zeroglutenfree za bodajże 225 g masz cenę 9 zł.
gronkowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: pn 06 mar, 2006 21:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: gronkowiec »

Nie jestem z temacie, bo nie mieszkam w Polsce, ale sprawdzaliście skład tych produktów, oprócz gramatury? Nie mam możliwości, natomiast bardzo mnie to ciekawi. Chodzi mi o gumy guar, ksantanowe, mieszanki z jakich są wypiekane chleby, konserwanty, jak długo chleb jest świeży, itd.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: Adrian »

gronkowiec pisze:Nie jestem z temacie, bo nie mieszkam w Polsce, ale sprawdzaliście skład tych produktów, oprócz gramatury? Nie mam możliwości, natomiast bardzo mnie to ciekawi. Chodzi mi o gumy guar, ksantanowe, mieszanki z jakich są wypiekane chleby, konserwanty, jak długo chleb jest świeży, itd.
Tu masz wszystko:http://sklep.margita-bezglutenowo.pl/in ... 27494f0919 :)
gronkowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: pn 06 mar, 2006 21:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zeroglutenfree zawiesiło działalność!

Post autor: gronkowiec »

Dzięki :)
ODPOWIEDZ