Dieta bezglutenowa - rady !

Na pytania dotyczące żywienia i diety bezglutenowej odpowiada Maja Łowińska, dietetyk

Moderator: Moderatorzy

cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Dieta bezglutenowa - rady !

Post autor: cifek »

Witam. Jeżeli nadal Państwo potrzebują rad oraz pomocy żywieniowej ja chętnie pomogę. Powiem jak jeść, co jeść.Proszę napisać na e-mail.: (...) a napewno pomogę.

/usunęłam adres email.

Mod.
Ostatnio zmieniony sob 07 kwie, 2012 20:03 przez cifek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Żeby udzielać porad dot. diety bezglutenowej trzeba miec odpowiednią wiedzę dietetyczną ale też i sporo wiedzieć o rynku bezglutenowym w Polsce. Proszę napisać jakie ma Pan/Pani kwalifikacje. Zwłaszcza, że to pierwszy wpis.
Obrazek
cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: cifek »

Mam bardzo dużą wiedzę na temat zdrowia oraz diet. Jest to mój pierwszy wpis ponieważ pierwszy raz jestem na tej stornie gdyby Pani chciała porad to zapraszam .
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

To są zbyt poważne sprawy by porad mógł udzielać każdy chętny. Proszę odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniego postu.
Obrazek
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Generalnie - całe to forum to jest jedna wielka poradnia. Nie za bardzo widzę sens i wartość jakichś tajemniczych "indywidualnych" porad.
Poprosimy o nie tu - na forum, tym bardziej, jeśli są takie cenne. Niech jak najwięcej osób z nich skorzysta.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: cifek »

Witam.
Ustalam dietę z połączeniu z odżywianiem komórkowym - Koktajl Odżywczy.
Gdyby byli Państwo zainteresowani to proszę o kontakt i podam szczegóły.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

A, to próba opchnięcia czegoś :D.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

To poważne forum nie bazar czy jakieś czary-mary. Czy któryś z moderatorów mógłby usunąć adres mailowy z pierwszego postu?
Obrazek
cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: cifek »

Witam.
Wiem że nie można reklamować nic na forum ale niedawno został wprowadzony produkt, który może w znaczny sposób życie osobą z uczulonym na gluten, soją i laktozę.
Ostatnio zmieniony wt 10 kwie, 2012 10:06 przez cifek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Informować zawsze można. Byle zgodnie z polskom ortografiom i gramatykom. I co ten tajemniczy produkt miałby robić ludzią z uczulonym? Kim uczulonym?
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

A może problemy z językiem polskim to skutki uboczne :D
Obrazek
cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: cifek »

Nie wiem o co teraz Państwu chodzi.
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

O post:
cifek pisze:Witam.
Wiem że nie można reklamować nic na forum ale niedawno został wprowadzony produkt, który może w znaczny sposób (?) życie osobą z (?) uczulonym na gluten, soją i laktozę.
Tam gdzie pytajniki czegoś chyba brakuje, a tam gdzie podkreślenie jakaś odmiana z kosmosu. Ale napisz coś o tym produkcie, to wypowiemy się ad rem. Nawet jeśli to dotyczy zdrowego żywienia, a nie bezglutenowości sensu stricto.
Ostatnio zmieniony wt 10 kwie, 2012 21:35 przez titrant, łącznie zmieniany 1 raz.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
cifek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: cifek »

Antyalergiczny Koktajl - został opracowany z użyciem białka z grochu Pisane oraz węglowodanów pochodzenia roślinnego oraz witamin i minerałów. Jest sycący, odżywczy. Pyszny i zdrowy posiłek z doskonałą mieszanką białka i kluczowych składników odżywczych, aby utrzymać poziom energii, zapewnia chroniące zdrowie antyoksydanty, błonnik i zioła oraz Pisane białko roślinne pozyskiwane z grochu, z ekstraktami z granatu i jagód. Składniki odżywcze, których potrzebujesz bez glutenu, laktozy i soi.
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

A z czego jest pozyskany ten błonnik i węglowodany? I dokładny skład? Jakie zioła, itp. Dla alergików to b. ważna kwestia. Błonnik i skrobia nieznanego pochodzenia mogą być z pszenicy. Poza tym w tajemniczych mieszankach ziół wzmacniających może być np. pszenica albo owies.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
ODPOWIEDZ