Jak sobie poradzić z dietą?

Na pytania dotyczące żywienia i diety bezglutenowej odpowiada Maja Łowińska, dietetyk

Moderator: Moderatorzy

Re: Jak sobie poradzić z dietą?

Postprzez violla » So 30 maja, 2015 16:49

Dzięki.
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Derwid » Wt 02 cze, 2015 23:32

pleomorfa napisał(a):http://www.sklep-presto.pl/product-pol-10131-Termos-prozniowy-na-zywnosc-Food-Jug-0-5L-Esbit.html
Ale reklamę robię, ale muszę przyznać, że jestem zadowolona :)

Łał, ale zarąbisty termos!
Przydałoby mi się coś takiego na zupę...
Derwid
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez violla » Cz 25 cze, 2015 21:46

Dziewczyny, czy ciasto fermentowane to nie są przypadkiem zwyczajne niedorobione drożdże? Takie coś w składzie ciasteczek przeczytałam.

Termos kupiony (tylko większy niż w linku). Już przetestowany :D .
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez violla » N 26 lip, 2015 20:10

Sheep napisał(a):Jajka! :)
A poza tym, jak mówi Leeloo, człowiek głodny, zwłaszcza po porządnym wysiłku na szlaku, na powietrzu i w lesie, zeżre wszystko :)

Okazało się, że faktycznie zjadła wszystko co miałam przygotowane. Po 7 godzinach makaron w termosie już był letni, ale zjadła ;). Kanapki, tortille szykowała sobie sama więc nie było na kogo zepchnąć, że coś nie smakuje :P . Taki mój trik ;) .
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez Leeloo » So 01 sie, 2015 18:13

No i super viollu :) człowiek na powietrzu inaczej funkcjonuje. I do wszystkiego potrafi się dostosować. Nawet najbardziej uparty ;)
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez incola » Wt 13 paź, 2015 14:08

Na szlaku zjada się wszystko, święta prawda. Próbowałaś może musli? Odmiana bezglutenowa wraz z jogurtem naturalnym, dodatkiem twarogu i suszonych owoców smakuje wyśmienicie i jest bardzo sycąca :)
incola
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bartek.drozd » Pn 23 maja, 2016 10:44

Pamiętajmy że choroba nie musi dawać objawów a jedynie symptomy o których warto pomyśleć. Ale jeśli mamy diagnozę taka a nie inną to nie wolno nam tego lekceważyć nawet jak nie ma objawów. Nie najważniejsze jest czy nas coś boli czy nie boli ważne jak w środku nasz organizm walczy z choroba i to jest priorytet. Więc nie zawsze to co nie odczuwalne jest złe i nie ma sensu. zdrówka dla wszystkich :0
Obrazek
bartek.drozd
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Porady żywieniowe