IV Międzynarodowy Dzień Celiakii 16 maja 2009

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Było super :)
Tutaj parę zdjęć z MDC: http://www.rafalwalczyk.com/celiakia/mdc4/ klikając na miniaturki otwierają się większe zdjęcia.

Do zobaczenia za rok :) (lub wcześniej ;) )
zokka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 20:41
Lokalizacja: warszawa

Post autor: zokka »

Kochani! Dołączam do podziękowań organizatorom, konferencja zorganizowana na njwyższym poziomie. Córka ma 11 lat i wytrwała do końca( cukier po obżarstwie chyba ją pobudzał). Wiele informacji nie rozumiała, ale o wiele pytała, bardzo poszerzyła swą wiedzę. Nastko- ujęłaś mnie swoim ciepłem i bezineresowanością, niebawem sie odezwę. No i muszę iść do lekarza- początki osteoporozy. Inicjatywa niezwykle potrzebna, pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz wielkie podziękowania.
Maja113
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 16 cze, 2007 18:49
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Maja113 »

Ja również gratuluje organizatorom- konferencja super, tyle ze jak zawsze, człowiek zostaje z mnóstwem pytań i pomysłów. Przede wszystkim kawiarnio-cukierna np na Krakowskim Przedmiesciu z lodami i ciastkami od wszystkich producentów BG :D
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Rafał, wielkie dzięki za zdjęcia.
Ja ze swojej strony chcę podziękować zwłaszcza Kindze, Ewie i Ali dzięki którym spędziłam miło dzień :) jak również pozostałym osobom z którymi mogłam się spotkać i porozmawiać :)
Pomimo mnogości zarówno wiedzy jak i produktów (ukłon w stronę miłych producentów ;) którzy nie żałowali nam jedzonka) ... czas minął niepostrzeżenie. Dzień zakończył się szybko kolacją w miłej atmosferze :) .. no i jeszcze trochę pracy.... i do domku. Oby tak częściej.
No i dziękuję mężowi, który został z dziećmi, zwłaszcza tym z ospą :/ dzięki czemu mogłam się na coś przydać i z Wami spotkać :)

P.S. i dziękuję za miłe słowa, ale na pewno nie tylko mnie się należą :) ale i Wam którzy często podjęli wysiłek przyjazdu z czasem naprawdę daleka :)
Ostatnio zmieniony ndz 17 maja, 2009 22:09 przez Kasinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Strefa_Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 00:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Strefa_Z »

Fantastyczna galeria :)
Jestem ojcem dziecka chorującego na celiakię
polla2
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 19:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: polla2 »

Wielkie ukłony w stronę organizatorów konferencja po prostu wspaniała, ciekawa, na najwyzszym poziomie. Mi osobiście bardzo pomogła bo rozwiała dużo wątpliwości w związku z celiakią. Serdecznie dziekuję
Awatar użytkownika
kawia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kawia »

No bardzo bardzo było OK. Profesjonalnie po prostu i ciekawie zarazem i w ogole rzetelna konferencja, a nie bla-bla zadne, czego można się spodziewac czasem po organizacjach pozarządowej. Noblesse oblige, mozna powiedzieć - z takim patronatem (myślę o Marszałku Komorowskim) :)
Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Kochani! Gratuluję świetnie zorganizowanej konferencji. I znów dowiedziałam się czegoś nowego. Rafał-galeria fantastyczna. <brawo> Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. :)
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Ja również chciałam się dołączyć do podziękowań. Jestem pod wielkim wrażeniem organizacji całej konferencji, naprawdę było super pod każdym względem.
A podwójnie i szczególnie ciepło chciałam podziękować za uśmiech na twarzy mojego syna, który nareszcie poznał inne chore dzieci, świetnie się z nimi bawił, objadł się pyszności i zobaczył, jak duuużo jest osób chorych na celiakię.
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Ufff MDC za nami :)
Ile wrażeń, ile ciekawych tematów i nowych wyzwań-np .naprawa expressu do kawy-dzięki chłopaki jesteście wielcy <brawo>
Małgorzato- jesteś wielka <brawo> -mimo Twojej drobnej figury :)
Dziękuję też innym członkom Stowarzyszenia, którzy poświęcili swój czas( a też i nerwy) dla dobra wspólnej sprawy.
Cieszę się że należę do Waszego grona i mogłam wnieść chociaż cząstkę siebie, aby wiecej osób dowiedziało się o Celiaki i do zobaczenia za rok :)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Byłem już drugi raz na takim zjezdzie i stwierdzam, ze oby dwie konferencje stały na bardzo wysokim poziomie. Było świetnie, wszystko super zorganizowane, dopiete na ostatni guzik. Naprawde wielki "respect" dla organizatorow. Było bosko!!!oby tak dalej...;-)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
malawiedzma_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008 00:48
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: malawiedzma_87 »

ja po raz pierwszy miałam tą przyjemność ale byłam na prawdę pozytywnie zaskoczona :) zarówno oferta wykładów, jak i producentów wspaniała :) szkoda tylko,że nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na moje pytanie- odnośnie tego czy celiacy mogą być dawcami szpiku
Awatar użytkownika
Dago
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 12 wrz, 2008 08:46
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Dago »

Łyżka dziegciu tez się znajdzie - niektóre osoby, które zamówiły wcześniej obiad nie przyjechały i nie poinformowały nas wcześniej o rezygnacji z obiadu. Chciałabym, żeby zdały sobie sprawę z tego, że za zamówiony obiad trzeba firmie cateringowej zapłacić. I niestety musieliśmy to zrobić, tzn. za wszystkie te osoby musiało zapłacić Stowarzyszenie. Na pewno w przyszłym roku inaczej rozwiążemy tę sprawę.
Witam, niestety ja zamówiłem obiad i się nie pojawiłem, bardzo chciałem tam być z Wami i porozmawiać, ale niestety nie było mi dane. Dzień wcześniej okazało się że nie moge przyjechać :(


Oczywiście prosze o nr. konta i przeleje kwote za obiadek.
Pozdrawienia !!
-POZYTYWNIEINNY-
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Dago pisze: Witam, niestety ja zamówiłem obiad i się nie pojawiłem, bardzo chciałem tam być z Wami i porozmawiać, ale niestety nie było mi dane. Dzień wcześniej okazało się że nie moge przyjechać :(
Oczywiście prosze o nr. konta i przeleje kwote za obiadek.
Pozdrawienia !!
Dago, jeśli dzień wcześniej się dowiedziałeś, to trzeba było ten dzień wcześniej dać znać, wystarczyłoby ;)
Co do przelania za obiad to ze względów technicznych nie jest to możliwe - to znaczy jak najbardziej można przelać równowartość kwoty obiadu (20 zł), ale tylko i wyłącznie jako darowiznę. To znaczy, że w opisie przelewu powinno widnieć tylko takie coś: "darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia". Żadnej wzmianki o obiedzie, w końcu to już po MDC ;) Numer konta jest na naszej stronie www.celiakia.pl
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 22:04 przez Sheep, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kamilmaszczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 kwie, 2008 18:24
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: kamilmaszczyk »

Dziękuję organizatorom za wspaniałą akcję.
Chciałem się dowiedzieć, czy można gdzieś znaleźć plakat promujący IV MDC. Jest on intrygujący. Można by go umieścić w różnych portalach społecznościowych jako zdjęcie etc, oczywiście bez podania daty itp, ale z adresem strony. Kilka osób może się zainteresować.
ODPOWIEDZ