VI MDC w Białymstoku - 21.05.11

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

VI MDC w Białymstoku - 21.05.11

Postprzez Małgorzata » Pt 06 maja, 2011 21:53

Białystok - 21 maja 2011, sobota
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny, ul. Waszyngtona, parter, w godzinach 10.00 – 14.00.

Wykłady:

1. Dr hab. Elżbieta Jarocka-Cyrta, Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku "Zmieniający się obraz choroby trzewnej".
2. Prof. dr hab. Maciej Kaczmarski, Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku "Choroba trzewna 30 lat temu".
3. Mgr Anna Klimek, Psycholog kliniczny. Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku "Choroba przewlekła w życiu rodziny"
4. Mgr Małgorzata Źródlak, Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej "Działalność Stowarzyszenia”.
5. Mgr Elżbieta Babicz, Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku "Celiakia w kontekście wychowania i profilaktyki"

Organizatorzy:

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej UMB, Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego we współpracy z IFMSA Polska (Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny) i Zespołem Szkół Gastronomicznych i Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury.

Ponadto w programie - degustacja bezglutenowych smakołyków, prezentacja firm i produktów bezglutenowych oraz zajęcia integracyjne dla dzieci. Wstęp wolny.

Zapraszamy!
Obrazek
Avatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Pn 03 sty, 2005 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Konferencje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość