Konferencja w Gdańsku

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karolina
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: śr 10 mar, 2004 00:08
Lokalizacja: Malbork

Konferencja w Gdańsku

Post autor: Karolina »

Szkoda, że nikt nie założył tematu - to chyba pierwsze takie wydarzenie na Wybrzeżu? Czy szanowni forumowicze byli? Ja tak i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie coś bliżej domu, no i wróciłam z torbą wypchaną prezentami i zakupami. Mam nadzieję, że takie i podobne imprezy w tej części kraju będą odbywały się częściej za sprawą pomorskiej sekcji Stowarzyszenia :) <kwiaty> Dziękuję za możliwość wzięcia udziału i cenne wiadomości (np. już wiem, żeby nie jeść CHAŁWY! ;( ) Mam kilka fotek, może jakość nie powala na kolana, ale kilka w miarę wyraźnych - mogłabym wysłać, tylko nie wiem, komu :-)
Glutenowym skrytomieszaczom mówimy NIE!
Gośka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw 08 paź, 2009 18:56
Lokalizacja: Jantar

Post autor: Gośka »

Ja też byłam i też jestem bardzo zadowolona. Nie mieszkam w Gdańsku i musialam dojechać ale było naprawdę warto! Mieszkam w małej miejscowości i w swoim otoczeniu nie znam nikogo chorego na celiakię a w grupie zawsze rażniej, miło wiedzieć że nie jest się samemu ! A pani dr Janiak jest moim lekarzem prowadzącym i ją polecam, zawsze pomaga w potrzebie nawet na oddziale w szpitalu. Mam nadzieję że będzie więcej takich spotkań.
ODPOWIEDZ