Artykuł W miesięczniku Twój Styl

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Teresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 24 mar, 2004 10:05

Artykuł W miesięczniku Twój Styl

Post autor: Teresa »

Sygnalizuję artykuł na temat celiakii w Twoim Stylu /mały fragment z wersji online z TS poniżej/. Jest on bardzo ogólnikowy, jeśli ktoś ma niewielką wiedzę o celiakii może sobie poczytać.



Całe życie bez chleba

Agata od pół roku nie je chleba, makaronu, ciastek. Nie odchudza się, tylko jest na diecie bezglutenowej. W wieku 30 lat wykryto u niej celiakię. Ta dziecięca choroba coraz częściej atakuje dorosłych, zwłaszcza kobiety. To będzie dolegliwość naszego wieku, ostrzegają gastrolodzy.

Całe życie bez chleba, TS 10/2004
Awatar użytkownika
Karolina
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: śr 10 mar, 2004 00:08
Lokalizacja: Malbork

ja czytałam:)

Post autor: Karolina »

...tekst w zasadzie niewiele wnosi, ale dla ludzi nie znających problemu ok. I wreszcie niektóre matki nie będą bały się, że ich pociechy "jakomś celiakom" :lol: zarażą się
Glutenowym skrytomieszaczom mówimy NIE!
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Cieszę się, że ten artykuł się ukazał. Jak mówiłam że jestem na diecie bezglutenowej to ludzie mówili, bardzo ździwieni, że przecież to choroba niemowlaków :idea:
Obrazek
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Czy jest szansa by jakos zamiescic ten artykul na forum? Moze usmiech do admina, bo juz takie rzeczy robil?(nie zamierzam kupowac tych gazet, a chetnie bym przeczytala)
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja po prostu poszłam do sklepu i przeczytałam artykuł "na miejscu". Potem stwierdziłam, że kupię ta gazetę ale spokojnie mogłam ja odłożyć na półkę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Ja też tego nie przeczytałam i myślę że chyba znalazłoby sie kilka takich osób więc może faktycznie nasz szanowny administrator postarałby sie o wklejenie tego artykułu .BARDZO PROSIMY :P
Alka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 11 sie, 2004 12:43

Post autor: Alka »

Ja tam się na prawie nie znam, ale wydaje mi sie , że wklejenie artykułu który dopiero co sie ukazał byłoby łamaniem jakiegoś tam prawa i działaniem na szkodę. Sądzę, że dopiero po zejściu czasopisma z rynku jest (będzie) taka możliwość.
Pozdrófki
Alka
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Alka całkowicie się z Tobą zgadzam, przecież jest coś takiego jak prawa autorskie :-)
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Ja również nie czytałam! :oops:
Chcę także zapoznać się z nim osobiście.Niedługo idę do fryzjera,wiec tam dorwę "Twój styl"A może pojawi się na łamach forum :?:

Gorąco pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

To byłam ja!Ktoś grzebał przy kompie i nie zalogowało mnie automatycznie!
Jeszcze raz pozdrawiam BeataBylina
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

mialam na mysli to, ze czesto teraz damskie pisma sa powkladane w folie i pozaklejane z jakimis gadzetami i o przeczytaniu na stoisku z gazetami nie ma mowy...a ze nie zagladalam do kiosku to nie wiem jak jest w przypadku tego numery TS
A co do praw autorskich-mysle, ze nikt nie zolalby nas scignac za zamieszczenie na forum artykulu...jest tyle wiekszych problemow w zyciu...ze bez przesady.
Madzieńka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw 30 wrz, 2004 20:58
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: Madzieńka »

Kochani1 o czym Wy mówicie! o niewiedzy szaraczków? Ja po porodzie mając kłopoty - pierwsze objawy- zgłosiłam je lekarzowi rodzinnemu z nieśmiałym zapytaniem- a może wróciła do mnie celiaklia po 30 latach pani doktor mnie wyśmiała! Po kolejnych podstawowych badaniach zrobiła ze nmie hipochondryczkę!!! Pewnie w duchu podejrzewała mnie o depresje poporodową. A ja byłam i jestem SZCZĘŚLIWĄ mamą dwóch cudownych chłopaków- 6lat i 5 mc.
ODPOWIEDZ