Zasypujmy redakcje emailami!!!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

hmmm... i tu się do końca nie zgodzę, choć zasad działania tego typu przesiwzięć nie znam, więcm mogę nie mieć racji. Wydaje mi się jednak, że jeśli odzew na dany problem jest duzy, to producenci programu wracają do tematu...
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Czytając posty z tego wątku widzę,że upłynął rok.Tyle się dzieje i zmienia wokół nas ,że być może teraz można uderzyć do programu-,,Rozmowy w toku".Zajmują się tak różnymi problemami,a akurat temat celiakii nigdy nie był poruszony.Tym bardziej,że przecież powstało Stowarzyszenie...Jest tu na forum tylu młodych ludzi ,macie też trochę znajomości -z tego co czytam-a nóż uda się zainteresować Ewę naszym problemem.Tym bardziej,że to nie tak wąski temat -jak się komuś wydaje,że ogranicza się tylko do dzieci.Myslę ,że mógłby to być ciekawy program.W świetle ostatnich wydarzeń w PR.2 i Polsacie może i TVN zainteresuje się takim problemem,co Wy na to?
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Paulito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr 18 sie, 2004 00:51
Lokalizacja: Ruda Slaska

Post autor: Paulito »

Zawsze uważałem pomysł z "Rozmowami......" za bardzo dobry, z tego można zrobić ciekawy program, trochę o dzieciach, trochę o matkach takich dzieci, jeszcze więcej o młodzieży i dorosłych celiakach - niech się ludzie dowiedzą że mozna żyć bez piwa, pizzy, że każde opakowanie jest dokładnie "prześwietlane" przez nas w wiadomym celu - z autopsji wiem, że niektórym ludziom się to w głowie nie mieści, niektórzy współczują, niektórzy się śmieją, niektórzy żartują tak po przyjacielsku i to wszystko razem mogłoby stworzyć kontrowersyjny program, może jakiś autorytet wśród lekarzy znalazłby się i zaszczycił swoją obecnością odcinek. Hmm.... może kiedyś będziemy bardziej medialni :D
ODPOWIEDZ