audycja o celiakii w Radiu Maryja

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

audycja o celiakii w Radiu Maryja

Post autor: Ola_la »

Cóż powiedzieć - w życiu nie przypuszczałabym, że będę komukolwiek polecać audycję z Radia Maryja, a tu proszę!
O tym, że mówili o nas na antenie, dowiedziałam się od mojej "teściowej" - do niedawna mocno sceptycznej wobec mojej diety, że to jakaś wydumana fanaberia, no bo przecież "czasem nawet troszkę trucizny można zjeść, phi!".
Aż tu nagle słyszę, że teściowa "już wszystko wie, że ja muszę bardzo ściśle przestrzegać diety b/g, bo ona słuchała audycji i tam było wszystko powiedziane!". Zatkało mnie najpierw, potem pytam - gdzie słuchała?
- W Radiu Maryja.

Poszukałam i znalazłam tę audycję:

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/po ... a-trzewna/

słucha się jej ciężko, bo pani czyta z kartki, ale trwa całe pół godziny, rzeczywiście sporo mówi o chorobie, diagnozie, objawach, powikłaniach i diecie;
i pomyślałam sobie, że dla niektórych Radio Maryja może się okazać jedynym wiarygodnym źródłem, więc a nuż jakąś inną mamę/babcię/ciocię/teściową oświeci, jak usłyszy, że i w jej radiu mówią, że DIETY BEZGLUTENOWEJ TRZEBA PRZESTRZEGAĆ BEZWZGLĘDNIE, bo inaczej może być bardzo źle.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
polla2
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 19:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: polla2 »

a to wstyd słuchać Radia Maryja? nie tylko babcie/ciocie i teściowe słuchają tego radia. Najważniejsze, że o celiakii mówi się w coraz większej ilości mediów, a komentarz że nawet w tym radiu o tym mówią jest słaby...Ola_la :039:
Obrazek
Magdula82
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 19:09
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Magdula82 »

Ola_la....rozumiem cie :) Ale faktycznie ciężko się słucha tej audycji.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

Słuchając tej audycji, czułem się jak na jakimś wykładzie... :)
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

polla2 pisze:a to wstyd słuchać Radia Maryja?
nie mówię, że "wstyd", ale Radio Maryja jest baaardzo daleko od tego, czego słucham i co sądzę o świecie i życiu, dlatego nie spodziewałam się, że znajdzie się tam coś, co będę mogła polecić.
polla2 pisze:komentarz że nawet w tym radiu o tym mówią jest słaby
ale to nie mój komentarz - ja nigdzie nic takiego nie napisałam.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
ODPOWIEDZ