Ewa Chodakowska

Moderator: Moderatorzy

Ewa Chodakowska

Postprzez TheLibelle91 » Cz 06 cze, 2013 15:26

Na profilu facebookowym Ewy Chodakowskiej pojawiła się dość długa notatka na temat celiakii. Profil Ewy ma blisko 400 tysięcy fanów, niektórzy pewnie pierwszy raz przeczytają co to jest celiakia i na czym polega nasza dieta. Tu super, ze takie osoby sa i pomagaja, przez to moze swiadomosc wzrosnie! :)
TheLibelle91
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Ola_la » Cz 06 cze, 2013 16:00

poczytałam, przerażają mnie (dość liczne) komentarze "chorowałam w dzieciństwie, ale już mi przeszło i jem wszystko" - pozostawione bez specjalnego odzewu...
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)

Postprzez TheLibelle91 » Cz 06 cze, 2013 16:15

Albo ktoś pisze, że też choruje, ale sie nie przejmuje i podjada bo pokusa jest silniejsza.. masakra
TheLibelle91
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Gosiuuunia » Pn 10 cze, 2013 16:41

Ola_la napisał(a):poczytałam, przerażają mnie (dość liczne) komentarze "chorowałam w dzieciństwie, ale już mi przeszło i jem wszystko" - pozostawione bez specjalnego odzewu...

Ja też jestem z kategorii "chorowałam w dzieciństwie, ale wyzdrowiałam". Do wielu latach miałam pełen zestaw objawów. Pochodziłam po lekarzach i się okazało, że wcale nie przeszło. Część z tych osób do końca życia nie będzie miała objawów. Lub nigdy nie miała celiakii.
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez loteriowka » N 27 paź, 2013 15:48

To dobrze, że publicznie podejmuje się debatę na temat celiakii, jednak rzeczywiście często brakuje głosu eksperta, który byłby w stanie wytłumaczyc takie nieścisłości
Pozdrawiam !
loteriowka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do O nas w mediach