Ewa Chodakowska

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
TheLibelle91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr 11 kwie, 2012 14:50
Lokalizacja: Kraków

Ewa Chodakowska

Post autor: TheLibelle91 »

Na profilu facebookowym Ewy Chodakowskiej pojawiła się dość długa notatka na temat celiakii. Profil Ewy ma blisko 400 tysięcy fanów, niektórzy pewnie pierwszy raz przeczytają co to jest celiakia i na czym polega nasza dieta. Tu super, ze takie osoby sa i pomagaja, przez to moze swiadomosc wzrosnie! :)
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

poczytałam, przerażają mnie (dość liczne) komentarze "chorowałam w dzieciństwie, ale już mi przeszło i jem wszystko" - pozostawione bez specjalnego odzewu...
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
TheLibelle91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr 11 kwie, 2012 14:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TheLibelle91 »

Albo ktoś pisze, że też choruje, ale sie nie przejmuje i podjada bo pokusa jest silniejsza.. masakra
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

Ola_la pisze:poczytałam, przerażają mnie (dość liczne) komentarze "chorowałam w dzieciństwie, ale już mi przeszło i jem wszystko" - pozostawione bez specjalnego odzewu...
Ja też jestem z kategorii "chorowałam w dzieciństwie, ale wyzdrowiałam". Do wielu latach miałam pełen zestaw objawów. Pochodziłam po lekarzach i się okazało, że wcale nie przeszło. Część z tych osób do końca życia nie będzie miała objawów. Lub nigdy nie miała celiakii.
loteriowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 paź, 2013 14:43
Lokalizacja: świdnica

Post autor: loteriowka »

To dobrze, że publicznie podejmuje się debatę na temat celiakii, jednak rzeczywiście często brakuje głosu eksperta, który byłby w stanie wytłumaczyc takie nieścisłości
Pozdrawiam !
ODPOWIEDZ