„Sezonowo Bezglutenowo” z patronatem Stowarzyszenia

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

„Sezonowo Bezglutenowo” z patronatem Stowarzyszenia

Post autor: Leeloo »

Magdalena i Stanisław Romek, autorzy popularnego bloga kulinarnego Kuchenne Wariacje, oddają w Państwa ręce swoje najcenniejsze przepisy na potrawy bezglutenowe, które z przyczyn zdrowotnych na stałe wprowadzili do swojej kuchni. Magda specjalizuje się w daniach głównych, sałatkach i zupach. Staszek – osładza życie ciastami i deserami. Po wielu miesiącach eksperymentów i testów udało im się skomponować zestaw stu przepisów na bezglutenowe wytrawne i słodkie dania, które bez trudu można przygotować w polskich domach przez cały rok.

„Sezonowo bezglutenowo” to świetna propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swój kulinarny repertuar o nowe ciekawe pomysły, a także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą bezglutenową i zupełnie nie wiedzą, co jeść i jak gotować bez pszenicy. Nasze Stowarzyszenie objęło książkę swoim patronatem. Staranna kompozycja książki oraz podział na pory roku ułatwiają znalezienie inspirujących przepisów z użyciem sezonowych, łatwo dostępnych i świeżych owoców, warzyw i grzybów. Magdalena i Stanisław, czyli wytrawna kobieta i słodki facet, poznali się na studiach ekonomicznych w Krakowie. Zbliżyła ich ognista kubańska salsa oraz miłość do tańca. Po kilku latach szczęśliwego związku i zawodowego spełnienia przyszedł czas na zmianę. Oboje postanowili realizować się kreatywnie, a ponieważ kochają wspólne gotowanie, ukończyli profesjonalny kurs i są dziś dyplomowanymi kucharzami i cukiernikami. Z pasją prowadzą popularny blog kulinarny Kuchenne Wariacje. Wspólnie inspirują i zarażają swoich czytelników pasją gotowania.
Popisy cukiernicze Stanisława obserwowała cała Polska w programie telewizyjnym “Bake Off – Ale ciacho!”.
Od dwóch lat są na diecie bezglutenowej.

Trailer książki można obejrzeć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=MgJZIZ7MaNo

Polecamy gorąco książkę tego duetu.
Awatar użytkownika
tutiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 21 wrz, 2017 13:41

Re: „Sezonowo Bezglutenowo” z patronatem Stowarzyszenia

Post autor: tutiki »

Brzmi ciekawie, ale czy ktoś już czytał to i może podzielić się oceną na żywo? Przyznam, że do takich recenzji jestem trochę sceptycznie nastawiona...
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: „Sezonowo Bezglutenowo” z patronatem Stowarzyszenia

Post autor: Pajacynka »

Kupiłam tę książkę. Jest ok, o ile ktoś może wszystko jeść, inaczej - tak jak ja - poogląda sobie smakowite zdjęcia ;) W każdym razie książka wzbogaci moją kolekcję książek kulinarnych, ale nie wiem, czy z niej skorzystam.
ODPOWIEDZ