Petycja do ściągnięcia

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

podpis jest na 1 stronie a adresu nie trzeba chyba tylko pesel
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Lucyna S.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt 14 lip, 2006 19:40
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: Lucyna S. »

Sama petycję można uporządkować graficznie, usunąć " tu tabelka, itp.", Na pewno dopracują ja Ci, którzy będą ją dostarczać do Ministerstwa. Teraz nam, zbierającym podpisy chyba taka wersja wystarczy, aby mieć sie czym okazać ludziom mającym sie podpisać. Mam nadzieję, że tabelka jest w porządku, bo ja już rozesłam petycję i tabelkę siostrom,które mieszkają w opolskim, Warszawie i jej okolicach. Głupio by wyszło, gdyby brakowało pewnych informacji i musiałyby biegac ponownie za ludźmi. Może ktoś kompetentny dałby nam konkretna odpowiedź. :!:
Lucyna, mama nastolatka na diecie
Awatar użytkownika
olcia13-61
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz 04 wrz, 2005 19:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: olcia13-61 »

Dzięki za pomoc :roll: petycja ściągnięta,mimo upałów zabieram się do pracy.
Pozdrawiam
Aleksandra
Monika1978
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 26 lip, 2006 20:59
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Monika1978 »

Jestem nowa, ale od razu chciałabym pomóc w związku z tą petycją. Podajcie tylko adres na który trzeba ją wysłać razem z podpisami.
Monika (mama Marty)
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Też chcę pomóc. Będę zbierała podpisy. Teraz jadę na urlop i w między czasie zajrzę do znajomych będących w Niechorzu na turnusie rehabilitacyjnym dla celiaków. Myślę, że się wpiszą. Potem wracając znad morza zajrzę po drodze do rodzinki i na koniec zostawię znajomych i rodzinkę z Wrocławia. Nie wiem ile mi się uda zebrać tych podpisów, ale będę się starała.

[ Dodano: Czw 27 Lip, 2006 09:03 ]
czyli mam ściągnąć listę i petycję z pierwszego postu na pierwszej stronie czy z ostatniego na drugiej? Dostęp do drukarki mam jeszcze tylko jutro!! a potem jadę i chciałabym zabrać to ze sobą.

[ Dodano: Sob 29 Lip, 2006 20:45 ]
Już zaczęłam zbierać podpisy i budujące bardzo jest to, że ludzie nie odmawiają. Chętnie się podpisują. Jutro wyjeżdżam na urlop i będę zbierałam tam gdzie będę.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro 23 Sie, 2006 23:43 ]
Ale cisza się tutaj zrobiła. Ktoś wpisując mi się na petycję spytał dlaczego będzie to wysłane tylko do ministra zdrowia? dlaczego nie wysyłamy tego do jakiegoś odpowiednika UE? czy nasz minister zainteresuje sie tym w odpowiedni sposób? czy tylko to przeczyta i odłoży na dolną półkę? może większe grono powinno poznć problemy celiaków w Polsce.
co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Jak wam idzie zbieranie podpisów?? Tak tu cicho.. Ja pokserowałam listy i rozdałam po znajomych. Zainteresowanie jest 8)
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Nareszcie się tu ktoś odezwał, bo ostatnio monolog prowadziłam i tak się zastanawiałam czy ktoś w ogóle zauważa to co piszę. Na chwilę obecną mam 199 podpisów, a myślałam, że nawet stówy nie zbiorę. Odmówiły mi 2-osoby, ale nie zniechęciło mnie to i zbieram dalej. Zachęcam wszystkich, przecież robimy to dla naszych dzieci i dla siebie.
Awatar użytkownika
katarzyna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25 gru, 2005 22:37
Lokalizacja: piła

petycja

Post autor: katarzyna »

Dzisiaj ściągnęłam petycje od jutra zacznę zbierać podpisy.Pozdrawiam
kasia
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Zgadzam się GosiuM, nie ma co się zniechęcać i trzeba działać. Żeby coś uzyskać trzeba działać razem, więc niech się wszyscy dołączają z naszego forum, bo jak na razie za mało ściągnieć petycji ze strony. Do roboty rodacy! :wink:
Do listy którą rozdałam wpisało sie dwóch obcokrajowców :D , domyślam się że ich podpisy nie będą ważne? Wprawdzie wpisali swoje numery dokumentu tożsamości.. Jak z tym jest?
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Ja moje listy oddam 17 października.Nie jest tego dużo ale zawsze coś .Wtedy wybieram się do TPD.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Wydaje mi się, że trzeba spokojnie czekać i zbierać podpisy. Pragnę zauważyć, że główna osoba, tzn. Małgorzata z Fundacji, od jakiegoś czasu nie pojawia się na Forum. Stąd trudności z podejmowaniem decyzji...
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

kabran pisze:Wydaje mi się, że trzeba spokojnie czekać i zbierać podpisy. Pragnę zauważyć, że główna osoba, tzn. Małgorzata z Fundacji, od jakiegoś czasu nie pojawia się na Forum. Stąd trudności z podejmowaniem decyzji...
Małgorzato-odezwij się.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

A ja zbierając podpisy natknęłam się na mamę celiaczka :D
Wręczyłam jej petycje i listę i teraz pomaga nam zbierać podpisy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

A co myślicie o tym co pisałam wyżej tzn. żeby zainteresować naszym problemem jakiegoś odpowiednika ministra zdrowia w UE?
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

Było by fajnie... mogliby nam ulatwić zycie... ale... no nie wiem czy da rade
ODPOWIEDZ