Spotkanie z panią Romanowską z Petersburga

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie z panią Romanowską z Petersburga

Post autor: Małgorzata »

Dziś (31 października) w "Oliwce" przedstawicielki naszego Stowarzyszenia (Grażyna, Danusia, Ilona-"zielonka" i Małgorzata) spotkały się z panią Ireną Romanowską, Polką na stałe mieszkającą w Rosji, która od podstaw stworzyła w Petersburgu stowarzyszenie celiaków:

http://celiac.spb.ru/eng.htm

i jest osobą aktywnie działającą w AOECS, organizacji skupiającej europejskie stowarzyszenia celiaków: http://www.aoecs.org/

Dyskutowałyśmy o tym jak działają stowarzyszenia celiaków w Europie, uzyskałyśmy wiele cennych porad co do aktywnego rozpoczęcia działalności, przeanalizowałyśmy korzyści (ogromne!) wynikające z naszego wstąpienia do AOECS, a przede wszystkim miałyśmy okazję porozmawiać z przesympatyczną i niezwykle aktywną osobą, od lat zaangażowaną w pracę społeczną na rzecz bezglutenowców, znającą wszystkie liczące się w Europie autorytety medyczne (i nie tylko) zajmujące się celiakią. Spotkanie było niezwykle owocne :D
Jednym słowem - Zarząd Stowarzyszenia tryska energią i jest gotów odważnie przystąpić do działania. :D :D :D

Ale o pomysłach i planach - po dopełnieniu formalności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Brawo dziewczyny :=D>: :=D>: :=D>: Jestem pod wrażeniem! Idziecie jak burza!
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Ola* pisze:Brawo dziewczyny
:=D>: :=D>: :=D>: dla Zarządu, myślę, że nasz wybór był jak najbardziej słuszny
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

GosiaM pisze: :=D>: :=D>: :=D>: dla Zarządu, myślę, że nasz wybór był jak najbardziej słuszny
Popieram :D Wielkie :=D>:
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Brawo i ode mnie! Szkoda, że mieszkam tak daleko...
BTW obejrzałam sobie strony internetowe (wg podanego przez Małgorzatę linka) i :
1. strona naszej (jeszcze) Fundacji przedstawia się chyba najlepiej, najciekawiej i najkompetentniej. Nie mamy się czego wstydzić.
2. taki mały OT nt. logo: prawie wszystkie organizacje mają jako logo symbol przekreślonego kłosa na tle zarysu danego kraju. Kontur naszego kraju jest dość łatwy a przy tym charakterystyczny. Może to wykorzystać?
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

kabran pisze:prawie wszystkie organizacje mają jako logo symbol przekreślonego kłosa na tle zarysu danego kraju. Kontur naszego kraju jest dość łatwy a przy tym charakterystyczny. Może to wykorzystać?
też się nad tym zastanawiałam i wydaje mi się, że to jest dobry pomysł. Myślę też, że na logo nazwa naszego Stowarzyszenia powinna być chyba w całości, nie jakaś skrótowa.
Awatar użytkownika
zielonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielonka »

Spotkanie z Panią Romanowską bardzo otworzyło nam oczy ile możliwości przed nami stoi i wcale nawet nie potrzebując na to dużych funduszy. Pani rzeczywiście jest przemiła i napewno będzie nam udzielać rad w razie problemów, więc nic tylko działać!
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Bardzo się cieszę że udało wam się takie spotkanie, gratuluję :=D>: Zarządzie, wspieram was duchowo z całych sił ;)
Awatar użytkownika
ania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: czw 13 paź, 2005 14:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ania »

To świetna wiadomość! Gratuluję zapału i pomysłu :=D>:
ODPOWIEDZ