konto Stowarzyszenia

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

konto Stowarzyszenia

Post autor: Małgorzata »

Wczoraj założyłyśmy z Marysią-Sheep konto w banku i niniejszym mamy już załatwione wszystkie formalności dotyczące Stowarzyszenia :D !!!
Oto nr konta:
PKO BP
36 1020 1169 0000 8502 0105 5615

Chcę Was serdecznie zachęcić: jeśli ktoś może wpłacić jakąś kwotę, mniejszą lub większą, (a nie muszę chyba mówić, że każdy grosz się liczy) którą chciałby wesprzeć nasze działania - bardzo prosimy, bo nie ukrywam, że ze składek członkowskich (o te poproszę wszystkich członków Stowarzyszenia) na niewiele starczy... Oczywiście na wydatki związane z MDC będą sponsorzy, ale przeleją nam pieniądze dopiero za jakiś czas, a wydatki już są...

Więc jeśli ktoś chce i może wesprzeć finansowo Stowarzyszenie - byłoby super :D Pamiętajcie, że to żaden przymus, ale jedynie Wasza dobra wola, a idzie na szczytny cel, o czym nie muszę mówić...

Proszę o wpłaty (najlepiej przelewem) z dopiskiem "Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia", wtedy będziemy mieć porządek na koncie. W adresie wpisujcie po prostu Warszawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Tak, ja jako skarbnik również dołączam się do powyższego! :)
Miałam dać tę informację już wczoraj, ale z racji niedziałania forum nic z tego nie wyszło.

Polecamy się i radzimy wpłacać przez przelewy internetowe, jeśli ktoś może (taniej).
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Są już pierwsze wpłaty - dziękujemy :)
Obrazek
elola
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: pn 24 paź, 2005 17:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: elola »

Może warto wkleić na forum formularz przelewu z już wypełnionymi rubrykami dot. nazwy i konta Stowarzyszenia, ewentualnie kwoty i "tytułem" (np. składka członkowska), możliwego do dalszej edycji. Zawsze to jakieś ułatwienie. Ja skorzystałam ze str. http://inhalator.cba.pl/ i wypełniłam komputerowo. Muszę jeszcze tylko iść wysłać :okulary2:
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Muszę jeszcze tylko iść wysłać
Bo nie ma to jak bank w internecie - robi się przelewy nie wychodząc z domu... :D Reklamować nie będę, ale baaardzo sobie chwalę za wygodę...
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
elola
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: pn 24 paź, 2005 17:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: elola »

Kabran, ja stara baba jestem :053: Nie ufam zabezpieczeniom w internetowych bankach :P
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Od paru lat korzystam z jednego z takich banków. Co się tylko da, płacę z domu, przez monitor :). Nie przeżyłem żadnej wpadki związanej z przestępstwem internetowym. Nie będę reklamował, bo zdarzają im się za to inne, nie związane z bezpieczeństwem :) Ale ogólnie też polecam :) To, co m.in. zapamiętałem z komuny to kolejki... wszędzie, ciągnące się w nieskończoność kolejki :okulary2: . Na pocztach również. Ho ho... i to jakie :)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

elola pisze:ja stara baba jestem
No, ja też nie najmłodsza... :D Ale technika jest po to, aby ułatwiać sobie życie jak tylko się da.
Rafal_tata pisze:Od paru lat korzystam z jednego z takich banków. Co się tylko da, płacę z domu
Ja też. Nie pamiętam juz, kiedy ostatni raz byłam w banku... Płacę wtedy kiedy mi jest wygodnie, najczęściej wieczorem, jak mam czas (no i trochę tych tam na koncie ;) ).
Rafal_tata pisze:wszędzie, ciągnące się w nieskończoność kolejki
Brrrrr... Też to pamiętam... :028:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

To jeszcze pozostaje adres i będzie komplet.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Przy przelewach elektronicznych nie ma potrzeby wpisywania adresu odbiorcy, choć jest taka możliwość.
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

1% od dochodu

Post autor: GUTEK »

Czy można na to nasze stowarzyszenie wpłacać 1% od dochodu przy wypełnianiu zeznania podatkowego? Bo jeśli tak to można by to było jakoś rozreklamować. Co o tym sądzicie?
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Żeby można było wpłacać 1% podatku, to organizacja na którą się wpłaca musi mieć status organizacji pożytku publicznego. To nie jest takie proste. Jeszcze na to za wcześnie, ale wszystko przed nami... :D Idea ze wszech miar słuszna.
Ostatnio zmieniony sob 14 kwie, 2007 19:54 przez kabran, łącznie zmieniany 1 raz.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

chyba za wcześnie jeszcze...
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Nawet na pewno za wcześnie, niestety.
Ostatnio zmieniony sob 14 kwie, 2007 23:08 przez Sheep, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Pisałam już o tym - żeby móc otrzymywać 1% podatku trzeba mieć status organizacji pożytku publicznego, który przyznaje sąd. Żeby móc się o taki status ubiegać trzeba się wykazać jakąś pożyteczną działalnością publiczną. Zaczniemy się starać po imprezie :D
Obrazek
ODPOWIEDZ