dla czyjego dobra działa stowarzyszenie ?

Moderator: Moderatorzy

glutato
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: pn 07 sie, 2006 02:06
Lokalizacja: Kraj

Post autor: glutato »

Tak Madziu, masz rację, węszę tu ingerencję obcych mocarstw. To tyle, bo nie ma sensu więcej...
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Na forum były już dwie ankiety dotyczące celiakii

Nooo, niezły zarzut. Przecież to nie były ankiety rekomendowane przez Stowarzyszenie, zostały napisane przez ludzi luźno związanych z celiakią, a że akurat tu szukały pomocy... Ankiety trafiły na Forum, a nie do Stowarzyszenia, równie dobrze każdy z Forumowiczów mógł zweryfikować te ankiety. Każdy tu może coś napisać, chociażby, że gluten nie istnieje, czy wtedy też jako STOWARZYSZENIE mamy zweryfikować tę tezę??? Ręce opadają, faktycznie...
Zniechęcanie bardzo dobrze niektórym wychodzi :P
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

glutato pisze:Tak Madziu, masz rację, węszę tu ingerencję obcych mocarstw. To tyle, bo nie ma sensu więcej...
Ja też uważam, że nie ma sensu, ale zrobiło mi się naprawdę niemiło, kiedy sugerowałeś jakieś drugie dno w wypowiedziach w tym temacie.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Cóż....
Ci, którzy coś robią mają pretensje do tych, co nic nie robią.
Ci, którzy nic nie robią, mają pretensje do tych, którzy próbują coś zrobić.
Wiecie co?
Niech się każdy zajmie swoimi sprawami, nie przeszkadzajmy sobie nawzajem przynajmniej. W dzisiejszych czasach to i tak cud, że są jeszcze tacy, którym się chce coś zrobić. I chwała im za to.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Mikka, zamiast zadawać pytania ile jeszcze nas potrzeba, żeby coś zrobić - weź się sama do roboty z ramienia stowarzyszenia czy też nie. Nie chcę być niemiła, ale nie rozumiem o co ci chodzi. Ja uważam, że to stowarzyszenie i tak ma duże osiągnięcia i to właśnie dzięki kilku tym samym osobom. Jest ich mało ale to właśnie one głównie zajmują się sprawami celiakii. A jeśli mówią, że jest nas w stowarzyszeniu za mało, żeby coś zrobić to naprawdę wiedzą co mówią. Dla mnie to oznacza, że próbowały rozwiązać problem, ale właśnie liczba członków stanęła im na drodze. Uważam, że jesteś nie sprawiedliwa zadając takie pytanie bo wygląda to tak jak by się nic nie działo.
Na diecie od 15.03.2011
ODPOWIEDZ