JUBILEUSZ

Moderator: Moderatorzy

JUBILEUSZ

Postprzez Ewa48Ewa » Cz 29 paź, 2015 19:47

Jubileusz dziesięciolecia Stowarzyszenia stał się dla mnie okazją do pewnych retrospekcji.
Działo się to już jakiś czas temu. Po wielu latach bezskutecznego zmagania się z bólami brzucha i dziwną wysypką, wreszcie usłyszałam prawidłową diagnozę.
Ogarnęła mnie panika i dezorientacja. Starałam się pozbierać i tłumaczyłam sobie, że dieta jak dieta - nie jeść pieczywa, też mi wielka rzecz - jakoś to przeżyję! Pierwsze zakupy przyprawiły mnie o zawrót głowy. Sporo tego bezglutenu, ale co wybrać?
Jedyną formą ratunku był dla mnie Internet. Jest! Jakieś Stowarzyszenie! Prezentują różne ciekawe tematy dotyczące mojej choroby, o których jeszcze na tym etapie, nie miałam pojęcia. Chłonęłam wszystko jak gąbka, bo było to dla mnie jedyne źródło informacji.
Teraz, jest to moje Stowarzyszenie, wiem że zawsze mogę liczyć na profesjonalną poradę i wsparcie, rozszerzyć swoją wiedzę, poznawać na bieżąco wszelkie nowości, a na forum dyskusyjnym, czy podczas corocznych spotkań i imprez, mogę tak po prostu „pogadać”, poznać problemy innych osób, skorzystać z ich doświadczeń i przekonać się, że nie jestem sama ze swoimi problemami.

Jubileusz dziesięciolecia stanowi zatem okazję do wyrażenia nadziei, że naszej bezglutenowej społeczności wystarczy determinacji do dalszej walki o nasze sprawy, a także do złożenia sobie najserdeczniejszych, bezglutenowych życzeń zdrowia, które jest najważniejsze, uśmiechu na co dzień i holistycznej równowagi w każdym wymiarze życia.
Ewa48Ewa
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 44
Dołączył(a): Cz 22 mar, 2012 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ewa48Ewa » So 31 paź, 2015 13:06

Errata do powyższego tekstu: teraz oczywiście Stowarzyszenie obchodziło dziewiąte urodziny. Wszystkiego najlepszego i z okazji dziewiątych urodzin, i z okazji roku jubileuszowego- który właśnie się rozpoczął, i na dalsze lata.
Ewa48Ewa
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 44
Dołączył(a): Cz 22 mar, 2012 20:09
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pozostałe tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość