Facet i kuchnia...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Facet i kuchnia...

Post autor: Anula80 »

We wrześniu pojawi się nowa pozycja:
http://czytam.pl/k,ks_428746,Facet-i-ku ... zymon.html
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Facet i kuchnia...

Post autor: Leeloo »

Dzięki za info!
Celiak w podróży
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: pn 07 wrz, 2015 12:47

Re: Facet i kuchnia...

Post autor: Celiak w podróży »

Fantastyczna książka, cudowne zdrowe przepisy i przepiękne zdjęcia. Polecam
weronikanowakowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob 10 wrz, 2016 18:29

Re: Facet i kuchnia...

Post autor: weronikanowakowska »

Jak dla mnie odpada. Facet i Kuchnia to przykład "mody na dietę bezglutenową" Oboje są bezglutenowcami bo? Nie chorują na celiakię. Co jak dobrze wiemy jest niepoważne. Czytałam jego bloga....dobrze, że przeczytał wszystkie pozycje związane z dietą bg, łącznie z informacjami podanymi na stronie stowarzyszenia. Czasami miałam wrażenie kopiuj wklej :) Zdjęcia rzeczywiście bardzo ładne, niezły marketing i to wszystko. Swoją osobą na fb i to w jaki sposób rozmawia tylko mnie zirytował . Nie polecam i nie kupuję . Nie podoba mi się. :)
Karolina Mucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 05 lut, 2017 15:38

Re: Facet i kuchnia...

Post autor: Karolina Mucha »

Dla mnie ta książka jest idealna, bo pełna warzyw, a blog FiKa - najlepszy z możliwych. Bez fanatyzmu, bez odtwarzania pierogów i chleba w wersji glutenfree, a jednocześnie z jajem i charakterem. No i szczerym podejściem do sprawy. Pszenicy i mąki generalnie pojawiało się tam mało jeszcze zanim obydwoje prowadzący przeszli na dietę bezglutenową (czytam ten blog od 2013 roku), a po zmianie diety inspiracją jest dla mnie dosłownie każdy przepis. Jak dla mnie masz z nimi problem, bo z jakichś przyczyn zazdrościsz sukcesu, albo Kubicki dołożył ci w jakimś komentarzu, bo taki ma styl :) Nie podlizuje się, bo nie jest słodką blogereczką, tylko facetem od ciężkiej muzyki. Książka FiKa jest świetna i mam nadzieję, że będzie kolejna. Zasługuje na to zarówno Szymon i jego żona, jak i my - jego czytelnicy. :gitara:
ODPOWIEDZ