Lekarze polecani

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alicja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 18:16
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: alicja »

Dobrym lekarzem jest DR Szaflarska z Bydgoszczy,przyjmuje w Klinice Pediatrii,Alergologii i Gastroenterologii Akademii Medycznej ul.M.Sklodowskiej-Curie9 85-094 Bydgoszcz
telefon: (052)-585-48-50
fax: 585-40-86
e-mail: klped@logonet.com.pl
Oddzial Dzieci Starszych
telefony:(052)585-48-89 lub (052)585-48-53

Mam nadzieje,że komuś się przyda ta informacja


Alicja :lol:
karola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 19:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karola »

cześć marto :?
mam dobrego lekarza gastrologa z Łodzi,który wykrył u mnie celiakię czego nie zrobił żaden inny lekarz.
podaje namiar: dr Sobolewska przyjmuje w piątki od godz.12 w przychodni przy szpitalu Kopernika
Pozdrawiam serdecznie Karolina

aha zapomniałam dodać że potrzebne jest skierowanie od lekarza ogólnego
Agula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 27 lip, 2005 10:23
Lokalizacja: Szczecin

Szczecin!!!!!

Post autor: Agula »

W Szczecinie polecam Panią docent Czaję -Bulsę przyjmuję w przychodni przyszpitalnej na Wojciecha.
Ma specjalizacje z enteroloigii. Jets także alergologiem Wiem że przyjmuje prywatnie na 5-go lipca. A i jeszcze jedno jest ordynatorem oddziału pediatrycznego na wojciecha
pozdrawiam
olivka251
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 28 lis, 2005 12:48

Post autor: olivka251 »

Szukam lekarza przyjmującego w Warszawie! Czy dr.Albrecht i dr.Dziechciarz są lekarzami leczącymi dzieci czy równiez osoby dorosłe? Mam 29 lat. Zdjagnozowaną celiakię od 3 lat, po WIEKICH perytetiach z lekarzami. Wylądowałam w szpitalu brudnowskim z wagą 32 kg. 167 wzrostu Wcześniej leżałam na Kasprzaka (tam niestety ale nie zooriętowali się że to celiakia, mimo wszystkich typowych obiawów- leczyli mnie na zatrucie amebą:-) ). Mało brakowało a niewiedzę lekarzy przypłaciła bym życiem :evil: . Lekarka która mnie poprawnie zdjagnozowała przeszła na emeryturę i już nie pracuję. Nie mam pojęcia gdzie udężyć aby nie wpaść w niewłasciwe ręce. Proszę doradzcie!!!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Ja też szukam dobrego specjalisty - w Lublinie. Dużo już tutaj przeszłam i mam na razie dosyć eksperymentów. Dla odmiany przydałby mi się taki, co się trochę zna :wink: . Bardzo proszę, może ktoś coś wie... :D
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Olivko-niestety wspomniani lekarze leczą tylko dzieci,ale postaram się od nich dowiedzieć o lekarzy dla dorosłych.
olivka251
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 28 lis, 2005 12:48

Post autor: olivka251 »

Dzieki wielkie, będę wdzięczna:-)
Awatar użytkownika
Edyta29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 09:40
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Edyta29 »

Jesli chodzi o Szczecin to są chyba tylko dwie lekarki ze specjalizacja z gastroenterologii dzieciecej: doc. Czaja-Bulsa, jest ordynatorem oddzialu pediatrii w szpitalu przy ul.Wojciecha ale przyjmuje tez w poradni gastrologicznej tegoz szpitala ( terminy kosmiczne ale warto poczekac).
Druga specjalistka jest dr. Jadwiga Szymanowicz, jest ordynatorem ( chyba na oddziale dzieci starszych, nie pamietam dokladnie) w szpitalu na ul.Unii Lubelskiej. Przyjmuje tylko prywatnie ale tez warto.
Mialam okazje leczyc dzieci u obu pan i musze przyznac ze obie uratowaly moim pociechom w pewnym momencie zycie. Jak ktos potrzebuje blizsze namiary to podam na priv.
Bierz życie pełnymi gar¶ciami :)
ewa.szn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 08 gru, 2005 19:34

Post autor: ewa.szn »

Edyta29 pisze:Jesli chodzi o Szczecin to są chyba tylko dwie lekarki ze specjalizacja z gastroenterologii dzieciecej...
Właśnie przeczytałam, że u nas w Szczecinie są tylko dwie lekarki...Całe szczęście, że to nie prawda ! Lekarki owszem dwie. Ale prawdziwy lekarz tylko JEDEN! To dr Mokrzycka z Kliniki na Unii w Szczecinie. To lekarka, taka prawdziwa !... zajęła się moim dzieckiem, jak żaden inny lekarz wcześniej. Dziękuje jej za to z całego serca...Innych prawdziwych lekarzy gastrologów dziecięcych w Szczecinie nie ma. Znam jedną z wymienionych pań..i mam bardzo złe doświadczenia...Brać pieniądze każdy potrafi ( 100 zł wizyta za 10 minut albo i nie)...zwłaszcza prywatnie...szkoda tylko, że nic więcej z tego nie wynika. Osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby lekarze zarabiali...ale chcę czuć zaangażowanie lekarza w leczenie pacjenta..zwłaszcza małego pacjenta.
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Ja dziś jadę na pierwszą wizytę. Polecił mi go lekarz z Banacha jako specjalistę od celiaki. Przyjmuje on też w Centrum Onkologii ale niestety można tam się z Nim spotkać tylko raz. No więć trzeba jeździć prywatnie.
Mam nadzieję, że w końcu spotkam lekarza, który będzie miał coś konkretnego do powiedzenia. Jutro napiszę co z tego wszystkiego wyszło.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Monika23! Do kogo chodziłaś na Banacha? Warto tam się w ogóle pchać?
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Do dr Okulewicz... Jak dla mnie nie warto. Może ja też miałam złe podejście, ale nie spełniały te wizyty moich oczekiwań.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Na forum o Crohnie polecają sobie dr Dąbrowskiego i dr Pawłowskiego, właśnie z Banacha. A z Fundacji Gastroentero na Waryńskiego prof. Tomeckiego (przyjmuje też w Centrum Onkologii na Roentgena) oraz dr Tomasza Rawę. A! i jeszcze Krzysztofa Pniewskiego z Medycznego Centrum Damiana. Obiło Ci się o uszy któreś nazwisko? Zaznaczam, że to raczej lekarze od nzj, nie celiakii, ale może... Ja już jestem maksymalnie zdesperowana :(
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Czemu zdesperowana? Coś nie tak?
Na Banach podobno godni polecenia są Ziółkowski i Zalewski. Ja jadę na Waryńskiego. Lekarz nazywa się Witold Bartnik.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

No, no Bartnik, wielka sława. :wink: Ja chodziłam do Zycha, ale jakoś tak... miły facet, nawet się przejął, ale za bardzo to mi nie pomógł, więc go odpuszczę chyba...
Ja wchodzę "radośnie" w okres zaostrzenia, dobrze, że mam trochę zaległego urlopu... i znikąd pomocy.... :evil:
ODPOWIEDZ