celiakia + zespół sjogrena

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Właśnie się zalogowałam, żeby zapytać Ciebie o Twoje wyniki :). Odnośnie preparatów na slinę znalazłam jeszcze te preparaty http://www.pater-lab.com/index.php?page=Structure&id=20 ale jeszcze ich nie kupowałam. W aptece za to mi polecono tabletki wspomagające wydzielanie sliny sst - są ok. Jak je zużyję to kupię polecane przez Ciebie. Reumatolog pierwsze raz słyszała o roztworze - muszę jeszcze nad nią "popracować", żeby mi wypisała receptę, bo język strasznie boli, tak jakby był pocięty.... Ale ze mnie gapa ;) to Ty mi poleciłaś tabletki sst :)
Ostatnio zmieniony ndz 19 kwie, 2009 16:54 przez mamadwójki, łącznie zmieniany 1 raz.
Asia
kasia_mgr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 08 sie, 2011 22:34
Lokalizacja: Czerwonak

Pilnie potrzebuję pomocy!!!

Post autor: kasia_mgr »

Witam wszystkich!!!
Ze względu na to, że czytając forum zauważyłam, że są tu również osoby z zespołem Sjogrena, postanowiłam do Was napisać. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, na kierunku Fizjoterapia i aktualnie jestem w trakcie poszukiwań chętnych osób do badań do mojej pracy magisterskiej, którą cały czas próbuję napisać:)
Poszukuję osób ze stwierdzonym zespołem Sjogrena - pierwotnym lub wtórnym, które pomogłyby mi wypełniając ankiety dotyczące jakości życia oraz prowadzonego leczenia, zarówno farmakologicznego, jak również szeroko pojętej rehabilitacji.
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ mam narazie bardzo mało chętnych, co uniemożliwia mi napisanie pracy:/
Osoby, które chciałyby się włączyć do mojego badania proszę o wiadomość na forum, bądź na adres mailowy:

katarzyna.jozwiak@interia.pl

Z góry dziekuję za pomoc:)
Pozdrawiam.

Kasia
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

chętnie pomogę
Asia
ODPOWIEDZ