Koło Przyjaciół Dzieci na diecie bezglutenowej

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
abacik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn 20 wrz, 2004 14:00
Lokalizacja: Ostrzeszów

Koło Przyjaciół Dzieci na diecie bezglutenowej

Post autor: abacik »

Słyszałam, że istnieją takie koła. Gdzie mogę się czegoś dowiedzieć na ten temat? Czy ktoś może mi powiedzieć, co się dzieje w takim kole i jak mam znaleść koło najbliższe mojego miejsca zamieszkania.
Agnieszka, Olka i Madzia
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Koła przyjaciół dzieci na diecie bezglutenowej

Post autor: bogusia »

Koła takie istnieją przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w miastach wojewódzkich (nie wszystkich). W Katowicach na ulicy św. Jana 10. Prowadzimy sklepik - tanio, (czynny przede wszystkim we wtorki), udzielamy porad, jak żyć z dietą, współpracujemy z lekarzami, organizujemy kolonie dla dzieci z dietą. Pomagamy potrzebującym.
Wiadomość może przydać się "salci".
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Dzięki bardzo,myślę,że się wybierzemy tam ,a jeśli chodzi o wakacje to na pewno skorzystamy z tej formy wypoczynku dla naszej Moniki. :cheesy:
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
aga72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 25 paź, 2004 22:32

Post autor: aga72 »

Witajcie,

Znalazłam w internecie adresy wszystkich terenowych kół pomocy dzieciom na diecie bezglutenowej (TPD), są wypisane na takiej stronie:

http://www.forumpediatryczne.pl/md.php? ... le&sid=447

Pozdrawiam
Aga
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Bogusiu z uwagi na to,że pracujemy z mężem oboje podaj proszę bliższe informacje-dotyczące godzin pracy sklepiku.Kiedy najlepiej przyjechać i jeszcze czy sprzedajecie na bieżąco chleb?Interesuje mnie też oferta Bezglutenu z tego co widzę jest tańczy niż Glutenex,czy produkty tej firmy też są w sprzedaży??
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

sklepik jest czynny we wtorki - wtedy jest świeża dostawa pieczywa /na zamówienie/ od godz.8 - 17. Inne produkty są dostępne także w inne dni tygodnia. Mamy ofertę Bezglutenu. Zapraszam
Awatar użytkownika
Iza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 12:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Szczecin

Post autor: Iza »

Witam, chcialam poinformowac iz oprocz Kół przy TPD istnieje rowniez Stowarzyszenie Osób Chorych na Celiakie i Inne Zespoły Złego Wchłaniania, jest to ogolnopolska organizacja skupiajaca dzieci młodziez i osoby dorosle, narazie mamy oddzialy w gorzowie, szczecinie, poznaniu i miedzyrzeczu.
Organizujemy turnusy i kolonie letnie, mikolajki, dzien dziecka, pozegnanie lata i sympozja
Teleofon kontaktowy 0-95 7258-333
ODPOWIEDZ