Dobry lekarz w Warszawie

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
efka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 16:08

Dobry lekarz w Warszawie

Post autor: efka »

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego lekarza w Warszawie, który specjalizuje się w celiakii? Z góry dziękuję.
Wiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt 22 cze, 2004 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wiki »

Witaj

Ja również jakiś czas temu pytałam na tym forum o sprawdzonego specjalistę w tej dziedzinie (temat: lekarze..) i niestety nikt mi nikogo nie polecił :|
Udałam się do Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologii przy ul. Waryńskiego 10a. Półtora roku temu robiłam też tam gastroskopię. Jest tam wielu specjalistów, niestety wizyta u profesora kosztuje 120,00 zł. Osobiście nie byłam zachwycona rozmową z panem profesorem. To śmieszne ale zapytał mnie do czego mi jest potrzebny płyn lugola. Wydaje mi się, że specjalista z takim tyulem powinien wiedzieć takie rzeczy :oops: ????? No ale coż pożyjemy zobaczymy - póki co zmienił mi leki na refluks i kazał przyjść za półtora miesiąca. Jeśli nie masz żadnego lekarza może spróbuj tam. Tel.:825-62-99, 825-70-97.

Powodzenia i pozdrawiam
Celiakia - zdiagnozowana w marcu 2003 r.
efka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 16:08

Post autor: efka »

Ostatnio usłyszałam o lekarzu, który przyjmuje w Centrum Damiana na Domaniewskiej. Nazywa się Marceli Chmiel i wypowiadał się w październikowym "Twoim Stylu" w artylule na temat celiakii. Wybiorę się chyba do niego.
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Ja troche z innej beczki-nie polecam dr Hozyasza w IMiD; chodze tam razem z dzieckiem i mam szczerze dosc, mysle juz nad zmiana (moze na CZD) Pan jest zainteresowany mna(naukowo)a dzieckiem w cale i srednio mi sie to podoba, bo najbardziej interesuje mnie los dziecka, a ja i tak jakos sobie poradze(radzilam sobie bez niego 30 lat i jakos zyje)
I niestety to co mi sie w lekarzach bardzo nie podoba to z panem nie ma dyskusji, on wie najlepiej i kropka...to nie jest na pewno osoba ktora sie przejmie losem pacjenta, raczej swoja praca naukowa, przykro ze tak pisze, ale sa to moje odczucia i doswiadczenia i gdyby ktos musial do niego isc, to bedzie przynajmniej ostrzezony.
madzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz 17 paź, 2004 21:10
Lokalizacja: warszawa

hmm

Post autor: madzia »

ja trafiłam z dzieckiem do poradni gastrologicznej w szpitalu na działdowskiej - trafiłam do profesora Radzikowskiego i o dziwo zajął sie i mną i dzieckiem. Można spróbować umówić sie do dr Albrechta - on jest i pediatryczny i dorosły, prywatnie przyjmuje gdzieś na mokotowskiej - mam jakieś telefony ale wole na priv podwać.
madzia
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Witajcie,
A ja polecam też Działdowską bardzo, natomiast odradzam Instytut Matki i Dziecka. Na Działdowskiej jest bardzo sympatyczny pan doktor Dziechciarz
asia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: asia »

efka pisze:Ostatnio usłyszałam o lekarzu, który przyjmuje w Centrum Damiana na Domaniewskiej. Nazywa się Marceli Chmiel....
Centrum Medyczne Damiana w którym przyjmuje ten lekarz znajduje sie przy ul. Wałbrzyskiej 46.
Pozdrawiam Asia.Obrazek
ODPOWIEDZ