znowu my :(((((((((((((

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

znowu my :(((((((((((((

Post autor: mamimo »

Nie wiem, czy ja kiedykolwiek napiszę jakiś post, z którego jednoznacznie wyniknie, że mój synek jest całkowicie zdrowy....
Do sedna
Od kilku dni moje dziecko ma suche, łuszczące się policzki. Doszedł świąd skóry, głównie pośladków. Dermatolog dzisiaj nam powiedział, że Michał ma skazę białkową + prawdopodobnie uczulenie na drób. Nie może pić mleka ani jeść przetworów mlecznych, nie może jeść jajek kurzych, nie wolno mu jeść drobiu (zero pasztetów, wędlin, mięsa).
Gastrolog jeszcze nie tak dawno (wrzesień) mówiła, że jest zdrowy, że nie może pic tylko mleka (laktoza), kazała wszystkie leki odstawić. A dermatolog kazał od dzisiaj dawać Zyrtec :(
Bądź tu mądry i pisz wiersze :((((((((((((
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
Wiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt 22 cze, 2004 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wiki »

Nawet nie wiem jak Cie pocieszyć, kurcze te wszystkie choróbska jak się przyczepią to już trudno się ich pozbyć. Może to z tym uczuleniem na inne produkty to tylko przejściowo :?: Nie tak dawno czytałam post od Agniesi o odczulaniu, może by z tym spróbować? Może skonsultować tę diagnozę z jeszcze jednym lekarzem?
Najważniejsze to się nie poddawać. Ja również miałam chwilę zwątpienia, ale jakoś daję radę.

Pozdrawiam i trzymajcie się cieplunio
Celiakia - zdiagnozowana w marcu 2003 r.
ODPOWIEDZ