Jakie kupki

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nelly23
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: wt 10 lut, 2004 11:35

Jakie kupki

Post autor: nelly23 »

Mam pytanie,zwlaszcza do mam rocznych bobasow.Jakie kupki sa przy nietolerancji glutenu?Czy jezeli moj synek robi kilka razy dziennie,niekiedy tylko raz,a niekiedy tak jak dzis bylo np.3 potezne(ale bardziej kojarze je chyba z obzarstwem nocnym).Nie sa one zadkie,takie normalne smierdziuchy.Tylko ogromne.Hubi ma problemy z kupkami,odkad tylko pamietam...czyli zanim wprowadzilam gluten.Praktycznie ma je od czasu kiedy polknal papier i wtedy wyszly fatalnie testy watrobowe itp.Ale potem sie na troche unormowalo,pisze to wszystko bo tak naprawde nie wiem jak ma wygladac kupka.Wiem ze ma niekiedy zaparcia,ale nie wiem jak ma wygladac kupka z powodu glutenu?Cyz to tylko wodnista i biegunkowa?
Sorry,ze sie tak rozpisalam,ale nie mam zielonego pojecia:)
Nelly i synek bez diety:)
Awatar użytkownika
Kasia-mama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: sob 17 sty, 2004 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kasia-mama »

Mój syn miał cuchnące, zielono-brunatne, ze śluzem, rzadkie i bardzo obfite, ustąpiło to po jakimś czasie stosowania diety(nie pamiętam jakim, bo minęło 8 lat), poprawiały się w każdym razie w czasie stosowania diety. Potrzeba trochę wytrwałości, no i być może wsparcia farmakologicznego, ale o tym decyduje oczywiście lekarz.
ODPOWIEDZ