wzrost u dziecka

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: wzrost u dziecka

Post autor: mama czworga »

mama czworga pisze:U nas to samo niestety , 5 lat i 1 mies ... wczoraj zwazylam bezpośrednio po sniadaniu (500ml zupi mlecznej ) wazyl 15kg co daje w rzeczywistości 14kg z haczykiem , wzrost na wczoraj 105cm

Nam pediatra wmawia ze przesadzam ze widzi jaki chudy jest maz wiec czemu dziecko ma takie nie być - diagnozuje na wlasna reke
Wlasnie przeczytałam swój wpis w tym watku z kwietnia , chce tylko pocieszyć inne mamy , ze potrzebny jest czas ... po prostu ... czas... chce tez się pochwalić ze u nas ruszylo ...dieta od 1 czerwca dziś ważymy 16,9 na czczo na golasa ;-) i młody ciagnie z wzrostem i mamy już 109cm ... nie wierzyliśmy sami ale jednak dieta sluzy i organizm "zatrybił " synek ma 5 lat i dokładnie 8 mies ... mierzony bardzo dokładnie i wazony bo wyladowalismy u endo z powodu niedowagi ... ale już wskoczyliśmy na granice 3 centylu ...wogole synek inaczej wygląda ...jest radosny , szalony , zniknely since pod oczami ..jest inny ... jakby nam dziecko ktoś zamienil ...ale to tak strasznie cieszy ... nie wiem jak p/c jeszcze bo wykonaliśmy ale poszly od razu do gabinetu gastro a wizyta po Nowym roku ...także glowa do góry
Ostatnio zmieniony śr 30 lis, 2016 12:34 przez mama czworga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: wzrost u dziecka

Post autor: Leeloo »

MIÓD NA OCZY, USZY, SERCE. Brawa dla rodziców i oby tak dalej! :gitara:
Awatar użytkownika
ewcia98
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: sob 18 paź, 2014 22:08
Lokalizacja: Lębork

Re: wzrost u dziecka

Post autor: ewcia98 »

Collin pisze:ewcia98 ale dlaczego Twój syn będzie miał zastrzyki..? Słyszałam,że jest wybór,np tabletki :) na codzienne zastrzyki raczej bym się nie zgodziła-mój mały ma złe doświadczenia z pobytów w szpitalach...więc u nas igła odpada...
Niestety hormon wzrostu podaje się tylko i wyłącznie poprzez iniekcje podskórne.
Mogę już napisać, że mamy w lodówce hormon i codzienne zastrzyki nie są problemem. Syn robi je nawet sam (tam gdzie może dosięgnąć: w uda, w brzuch) lub robię je ja (w górną część pośladków, tylna górna część reki ...bo tam by nie dosięgnął). codziennie trzeba zmieniać miejsce. Zobaczymy czy na niego ten hormon podziała. Wizyta kontrolna w lutym.
Obrazek
szpilkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt 12 maja, 2017 18:16

Re: wzrost u dziecka

Post autor: szpilkaa »

jest duzo innych nietolerancji/alergi pokarmowych ktore beda wplywac na zly stan jelit i slabe wchlanianie przez jelita wartosci odrzywczych, sa ludzie u ktorych nigdy niewyjda pozytywne wyniki a odstawienie "alergenu" sprawi poprawe zdrowia, takie troche zwarjowane bledne kolo, najlepiej urodzic sie zdrowym
ODPOWIEDZ