Komisja lekarska

Dział poświęcone przepisom i regulacjom prawnym.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ilona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Komisja lekarska

Post autor: Ilona »

Witam, mam pytanie. Czy komisja, która orzeka o przyznaniu stopnia niepełnosprawności w przypadku celiaków, może podjąć decyzję bez wzywania mnie i dziecka na posiedzenie? Dostałam decyzję odmowną, podpisaną przez członków szanownej komisji, ale nigdzie nie dopatrzyłam się, żeby wśród nich wymieniono pediatrę-gastroenterologa. Nie wiem czy jasno zadałam pytanie, mam nadzieję, ze jest ono w miarę czytelne.
Ilona i Kuba z celiakią w kieszeni :D
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Post autor: Ola »

Niestety tak.

Ale zawsze można sie odwołać.

Ola
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Nasz kraj jest naprawdę świetny.Kiedy czytam niektóre posty aż włos się na głowie jeży ,zamiast pomagać ludziom to ciągle jakieś kłody pod nogi.Moja córka np. wyszła ze szpitala prawie 2 miesiące temu.Wynik badań znam ustnie ,na piśmie miałam dostać do domu -do tej pory cisza.Nie zostałam poinformowana,że mogę ubiegać się o zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka-bo właściwie po co?Bez tego wypisu nie mogę ruszyć sprawy ,więc koło się zamyka.Czasem ręce opadają,podatki biorą na kasę chorych potrącają a jak przychodzi co do czego to szkoda słów.To jest skandal,że nikt nie ma ochoty się zainteresować tym tematem.Niech trafi na biedną rodzinę,gdzie jest przykładowo z 5 dzieci i np. dwoje chorych na celiakię .Czy kogoś zainteresuje,że rodzice mogą nie mieć na chleb dla tych dzieci?Przecież w tym wszystkim paradoksalne jest to,że w diecie najdroższe jest życie codzienne,jedzenie,które musi być odpowiednie a to życie codzienne jest tak drogie.Jak słucham tych wszystkich posłów i tych innych,szkoda nerwów.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
ODPOWIEDZ