Restauracja Trio Gdynia

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
magdalenan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 06 maja, 2014 11:41

Restauracja Trio Gdynia

Post autor: magdalenan »

Witam,
Wybieram się do Gyni gdzie znajduje się restauracja Trio ktora posiada rowniez menu bezglutenowa. :) Chcialabym zasiegnac opini o tej restauracji. Czy ktos byl i moze sie wypowiedziec na jej temat?
Awatar użytkownika
LumiBo
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pn 02 kwie, 2012 21:42
Lokalizacja: Warszawa / Maków

Re: Restauracja Trio Gdynia

Post autor: LumiBo »

Byłam ostatnio w Trójmieście i oczywiście odwiedziłam Trio. Pani kelnerka bardzo dobrze zorientowana w temacie bezglutenowym. Akurat jadłam rybę z opiekanymi ziemniakami i surówkami, ryba była przygotowana bez panierki, z przyprawami i ziołami. Ja akurat trafiłam na dobre jedzenie, mi smakowało, więc polecam.

Restauracja mieści się przy Starowiejskiej, niedaleko dworca PKP.
monika3287
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 10 cze, 2014 09:01

GDYNIA Restauracja Trio warto zajrzeć ! Pycha

Post autor: monika3287 »

Trio jest naprawdę okazałe. Każda osoba bezglutenowa znajdzie tu coś dla siebie, zaczynając od śniadań, przekąsek, sałatek, zup, dań mięsnych i rybnych, a kończąc na deserach. Informację o daniach bezglutenowych goście znajdą w specjalnie przygotowanej dla nich wkładce do menu. Dzieci mogą tu miło spędzić czas w kąciku zabaw. Restauracja Trio obsługuje nie tylko gości indywidualnych, ale także organizuje przyjęcia okolicznościowe: obiady weselne, przyjęcia komunijne, urodziny itp. Restauracja oferuje również obsługę cateringową.

Lokal należy do programu „MENU BEZ GLUTENU” . Ja osobiście wiele razy miałam okazję jeść w Trio i zawsze wychodziłam najedzona i uśmiechnięta :) Nigdy nic mi nie zaszkodziło, a obsługa miała sporą wiedzę na temat ich bezglutenowych propozycji.

Restauracja znajduje się w Gdyni na ul. Starowiejskiej.

wiecej na http://pichcisz.pl
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Restauracja Trio Gdynia

Post autor: pawelski »

Bedac na wakacjach na Mierzei Wislanej zrobilismy sobie wycieczke do Gdyni i Sopotu.

Rewelacyjna restauracja.
Wszystko w niej jest idealne.
1) Pewnosc, ze potrawa jest 100%BG = brak dopytywania, sprawdzania, itp
2) Dobra lokalizacja, bedac w aquarium - latwo i szybko mozna dotrzec na nogach z dziecmi
3) kacik dla dzieci - na kilkanascie minut pozwolil zjesc z spokoju
4) przepyszne poledwiczki w sosie kurkowym i krem z pomidorów
5) naprawde niedrogo

Gdynia zawsze byla jednym z moich ulubionych miast :P - restauracja Trio tylko to potwierdzila
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Restauracja Trio Gdynia

Post autor: Adrian »

Restauracja TRIO w Gdyni zakończyła swoją działalność w programie MENU BEZ GLUTENU, wielka szkoda bo to jedyna restauracja w centrum w Trójmieście gdzie można było zjeść bezpieczny posiłek bezglutenowy...:/
ODPOWIEDZ