Lekarze polecani

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

A jaki jest średni czas oczekiwania na wizytę w Zabrzu?
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

no to zalezy , teraz duzo lekarzy jest na urlopie . Zwykle czekam tak 5 miesiecy :P
Awatar użytkownika
Dorota:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt 02 cze, 2006 15:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Dorota:) »

Wiem, że było już takie pytanie ale je powtórzę: Czy ktoś zna dobrego lekarza dla dorosłych z Rzeszowa lub okolic?? Albo przynajmniej wie do kogo na pewno sie nie zgłaszać?? Wszystko jedno czy na NFZ czy prywatnie. Prosze o odpowiedź
Awatar użytkownika
silverka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: czw 13 kwie, 2006 22:52
Lokalizacja: Szaflary

Post autor: silverka »

A czy ktoś z was może wie do jakiego lekarza iść w Białymstoku???? Bo u mnie tylko wyszło uczulenie w testach skórnych na mąkę pszenną i żytnią (i na inne produkty) ale to by było na tyle, lekarz nie chce mi zrobić badań czy to jest uczulenie na tylko mąkę czy na gluten też. Nie wiem co mam robić. czy iść prywatnie do lekarza? ile prywatnie kosztuje biopsja jelita cienkiego??? Proszę o pomoc...
ziutka1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 08 cze, 2006 20:27
Lokalizacja: chwilowo Tłuszcz

Post autor: ziutka1980 »

ok, umowilam sie prywatnie do dr Albrechta, ale dopiero na sierpien...
jak wrocimy z wizyty, na pewno sie podziele wrazeniami.
pozdrawiam goraco!
J.
żona bezglutka
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

A może ktoś polecić jakiegoś lekarza gastroenterologa dziecięcego we Wrocławiu?
Agnieszka 1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 10:58
Lokalizacja: Warszawa

dr Albrecht

Post autor: Agnieszka 1 »

Dr Albrecht przyjmuje w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 8 m 6 w środy 15-17.15,
tel. (22) 825 38 80
Awatar użytkownika
kasiunia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 22:07
Lokalizacja: końskie

Post autor: kasiunia »

Jestem mieszkanką województwa świętokrzyskiego!Czy ktoś wie o jakimś lekarzu z tego terenu,ewentualnie może to być Warszawa!Konkretnie chodzi mi o specjalistę od Duhringa,poniewaz zmagam się ze zmianami skórnymi juz od kilku lat,gdyby nie lek Dapsone nie potrafiłabym egzystować normalnie! :lol:
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

powiem szczerze niechodze zabarzdo po lekarzach ale jednego niezapomne do konca życia gdy rozpoznawano mi chorobe dostalam skierowanie do Lublina, a ten lekarz jesli można go tak nazwac stwierdził ze mam zwykłą salmonele i poprostu mnei wyśmial i od tamtej pory niewierze lekarzom oczywiście tylko tym z ?Lublina, Byłam prywatnei u lekarza z Warszawy zajebisty gość odrazu wiedzial co mi jest i teraz jezdze tylko do niego
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

wiolka pisze:Byłam prywatnei u lekarza z Warszawy zajebisty gość odrazu wiedzial co mi jest i teraz jezdze tylko do niego
A w temacie "Jak często chodzicie do lekarza" napisałas, że w ogóle nie chodzisz do lekarza :| Czegos tu nie łapię...
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

Napisalam ze niechodze bo teraz niechodze bo niemam bo co ten pzryklad ktory jest powyzej jest pzrykladem z przed 2 lat gdzie chcac neichcac chjodzilam do lekarza teraz jezdze raz na rok do warszawy na kontrole z tymi wszystkimi wynikami a pozatym to wogole niechodze
Awatar użytkownika
Kuba
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 20:28
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kuba »

czytam, czytam i czytam i jestem załamany, u lekarza ostani raz byłem jakieś 3-4 lata temu, jak się okazało były to wyrzucone pieniądze, Pani prof. gastrolog z nazwiskiem jak kawałek ptaka nie miał bladego pojęcia o co chodzi i na koniec aby mnie podbudować powiedziała, że wiem o wiele więcej od niej i aby tak dalej - żenujące, coż a kasę wzięła. Mam więc dziś 33 lata i poza opisaną wcześniej nieszczęsną wizytą u gastrologa nie byłem od zdiagnozowania celiakii w CZD w roku bodaj 86 czy 87 kiedy ocalił mnie dr. Ryżko. Aktualnie czuję, że muszę pójść do lekarza gdyż zaczynam się czuć kiepskawo i nie wiem w czym rzecz, tak więc bardzo proszę podsuńcie kogoś wartego uwagi. Czytając ten wątek znalazłem jedynie dr. Albrechta w Wa-wie, może znacie kogoś jeszcze kto przyjmuje prywatnie ( wolę zapłacić i nie czekać miesiącami ) Bardzo proszę o jakieś namiary w Wa-wie, w lublinie nie liczę na cuda. Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

W sprawie lekarzy z Zabrza mam pytanie - do kogo "lepiej" - do prof. Karczewskiej, czy dra Kasnera?
Wg pań z obsługi pacjentów prof. Karczewska zajmuje się dorosłymi i raczej do niej trafię, ale może ten Kasner bardziej konkretny?
Bo mam już skierowanie w kieszeni.

A - co do terminów - gdyby nie to, że 8.02 będę miała dopiero wynik z hist-patu, to po dzisiejszym telefonie przyjęli by mnie już we wtorek 30.01 :D
Czyli niemal "z dnia na dzień", bo przyjmują we wtroki i czwartki bodajże.

Jak bedę "po", to dam znać, czy polecam ;)

[ Dodano: Wto 13 Lut, 2007 21:21 ]
Jestem po - więc dodaję "ocenę" :)

Poradnia Gastroenterologiczna w Zabrzu
ul. 3 Maja 15
Prof. dr hab. Krystyna Karczewska

Sama poradnia dość... hmmm, specyficzna? :P

Ale pani profesor Krystyna Karczewska to złota kobieta :)
Polecam serdecznie każdemu - z tak ciepłym przyjęciem nie spotkałam się dawno, z tak dużą wiedzą i chęcią podzielenia się nią również.
Do tego np pani profesor osobiście sprowadziła mnie do laboratorium i dopilnowała dobrego oznaczenia materiałów do badań. A w czasie tego krótkiego "spacerku" każda napotkana osoba w kitlu odnosiła się do niej z szacunkiem i serdecznie, więc musi mieć poważanie nie tylko u pacjentów - no wspaniała kobieta :)
A - z racji takiej, że lekarz oznaczający moje wycinki nie zrobił dokładnego opisu, pani profesor postanowiła sama do niego dotrzeć i próbkę odzyskać, w zasadzie tylko po to, żebym nie musiała ponownie w tak krótkim czasie łykać tej rury...

Polecam :D
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Mam takie same odczucia:)Moja córka leżała u niej.Moje pierwsze pytanie jakie jej wtedy zadałam-czy moje dziecko bedzie żyć?Spojrzała tylko na mnie i stwierdziła-dziecko co ty opowiadasz,oczywiście,że bedzie.Stan Moniki był fatalny ,postawiła ja na nogi w przeciagu 2 tygodni.Jeszcze tylko ze 4 lata i my będziemy do niej pewnie jeździć-Monika skończy 18 lat.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Trillion
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 14:37
Lokalizacja: Kraków

LEKARZ W WARSZAWIE

Post autor: Trillion »

Kuba pisze:proszę podsuńcie kogoś wartego uwagi (...) proszę o jakieś namiary w Wa-wie, w lublinie nie liczę na cuda. Z góry dziękuję
W Warszawie moge polecic - dr Ireneusz Gierblinski, przyjmuje w Lim na pewno w srody i soboty, trzeba sie wczesniej zapisac, terminy przewaznie 2 tygodniowe. W Lim jest tez bardzo godna polecenia dr Czaczkowska-Szmit, robi gastroskopie i wycinki. Oboje sprawdzilam i polecam.
ODPOWIEDZ