Piekarnia Hert

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Piekarnia Hert

Post autor: gdzie-idziesz »

Znalazłam coś takiego
http://piekarniahert.pl/aktualnosci/chleb-bezglutenowy/
Chleb bezglutenowy w zwykłej piekarni glutenowej.
Jest zapakowany
ma certyfikat
jest przepyszny
nie ma syfiastego składu.
Nie znalazłam wątku o tym chlebie i tej piekarni. Jest to piekarnia glutenowa, na stronie producenta jest info, że mają osobną piekarnię dla chlebów bg. Na forum ostrzeżenie przed kupowaniem pieczywa bg w normalnych piekarniach. Ja zaryzykowałam, kupiłam ten chleb na spróbowanie, ale obawiam się dać go dziecku (też cieliak).
Co sądzicie o tej sprawie?
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Piekarnia Hert

Post autor: pleomorfa »

Gdzie-idziesz ta piekarnia jest certyfikowana. Ostrzeżenia dotyczą piekarni, które same sobie produkują "chleby bezglutenowe" i nie są pod kontrolą.
Także na zdrowie :)
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: Piekarnia Hert

Post autor: widzialem_jeza_cien »

halo halo halo ...

chleb przepyszny, świeży :)

PoLeCaM :):):)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
wojtek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 14 sie, 2016 13:56

Re: Piekarnia Hert

Post autor: wojtek1 »

jaka cena tego chleba
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Piekarnia Hert

Post autor: salsamichal »

Szkoda ze nie ma sklepu w Krakowie
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
Małgosia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 02 cze, 2016 11:05

Re: Piekarnia Hert

Post autor: Małgosia »

Dzisiaj dowiedziałam się, że piekarnia Hert niebawem poszerzy asortyment bg o babeczki i placuszki.
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Re: Piekarnia Hert

Post autor: gdzie-idziesz »

Cena chleba jest niższa niż 6 zł, za 450 gr, chleb bardzo dobry.
Jest ciasto i muffinki i wkrótce będą bułki.
Podobno (wg technologa z Herta) pyszne. Tylko mają problem ze znalezieniem maszyny porcjującej, bo jak wiecie nasze ciasto ma inną konsystencję:)
Udało mi się nawiązać kontakt z technologiem z Herta, mam więc informacje z pierwszej ręki:)
Kingucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 17 lis, 2016 22:22

Re: Piekarnia Hert

Post autor: Kingucha »

Chleb Herta kupuję, dla mnie jest to najsmaczniejszy ze wszystkich dostępnych gotowych chlebów. Przede wszystkim, jest oparty na mące pszennej bezglutenowej- i chyba tylko tu zdania mogą być podzielone czy jest to dobry wybór. Pewne zalety- smakuje jak zwykły glutenowy wypiek, nie ma w nim chemii, struktura jest dobra- nie rozsypuje się w proch. Leży na osobnych półkach zapakowany w folię, a sprzedawczynie zapewniają że jest wypiekany w osobnej piekarni.
Nie spróbowałam dotąd ich słodkich wypieków, czyli muffinek i ciasta brownie, ponieważ dla mnie skład już nie jest tak dobry- w muffinkach jest sporo chemii. Natomiast brownie jest na mące z tapioki, co akurat jest ok, podobno jest bardzo smaczne.
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Piekarnia Hert

Post autor: GosiaM »

Jeśli ktoś jeszcze nie próbował licencjonowanych produktów Firmy Hert to gorąco zachęcam. Świeżutki chleb jest pyszny bezpośrednio z opakowania nawet z samym masłem. Przepyszne jest ciasto brownie, muffinki i bułka tarta w rewelacyjnej cenie!
Teraz możliwość do pokosztowania mają także osoby, gdzie Firma Hert nie dowozi swoich produktów dzięki sprzedaży wysyłkowej:
http://bezglutenowyhert.pl/?dontshowhmw=yes
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Piekarnia Hert

Post autor: mama czworga »

Zamówilismi wszystko co było można po kilka szt i nie możemy się doczekać ...jupiii ...dziękujemy za możliwość kupna wysyłkowo
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piekarnia Hert

Post autor: GosiaM »

Chleb ma krótką datę przydatności do spożycia = mniej środków konserwujących.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i później do jedzenia odparowywać.
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Piekarnia Hert

Post autor: mama czworga »

Wszystko jest pyszne , dziękujemy ... Mufinki przepyszne ale dzieci oszalały gdy zjadły browne ... cos czuje ze będziemy zamawiac co tydzień , zaskoczyla mnie bulka tarta bo termin az do polowy maja wiec spokojnie można zamowic po kilka opakowan przy takiej cenie
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Re: Piekarnia Hert

Post autor: gdzie-idziesz »

Możesz zamówić więcej i zamrozić.
Ja mrożę, bo jemy bardzo mało chleba, wyciągam zamrożone kromki na patelnię i odmrażam, jednocześnie odpiekając.
Możliwość kupienia tego chleba to ogromne ułatwienie i poprawa jakości życia dla nas.
Jak tam Twój młody? Doszedł już do siebie?
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Piekarnia Hert

Post autor: mama czworga »

Dziekuje , tak mrozimy , paczusie i chleby , mufinek tylko nie mrozilam , dla mnie to taka odmiana/odpoczynek od pieczenia codziennie chleba . Mlody tak - to już nie to dziecko , to wulkan energii ! od czerwca urosl prawie 8cm i nadal go mocno ciagnie , przytyl już prawie 4kg , zero objawow także wrocilo nam dziecko do zywych , za to diagnozujemy kolejne dzieci i się okazuje ze cala 4 to celiacy , maz tez zdjagnozowany - celiak , także w domu tylko ja się uchowałam :-) doszly nam jeszcze orzechy i silna alergia na laskowe wiec pilnować trzeba mocno i mieć w pobliżu adrenalinę ale po za tym ok
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Piekarnia Hert

Post autor: Leeloo »

Nowe bułki bezglutenowe piekarni Hert już w sprzedaży!

Dla wielbicieli świeżych bułek dolnośląska piekarnia Hert przygotowała nowy produkt:

PL-074-012 Bułki bezglutenowe

Bułki dostępne są w sklepach stacjonarnych piekarni. A dla osób, które nie mieszkają we Wrocławiu i okolicach, wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym firmy na stronie: http://bezglutenowyhert.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ