Pudełeczka na imprezę

Swobodne pogaduchy na temat pietruchy - Dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Domania80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 17 lut, 2017 13:51

Pudełeczka na imprezę

Post autor: Domania80 »

Za dwa tygodnie czeka mnie pierwsza duża impreza jako bezglutenowca-wesele. Nie mam możliwości innego jedzenia niż swoje pudełeczka. Macie jakieś sprawdzone jedzonko które zawsze u was gości w podobnych sytuacjach? I jeszcze jedno pytanie, w czym nosicie takie pudełka z jedzeniem, teraz gdy jest takie gorąco . Przecież takie wesele to kilka godzin potrwa, czy w lokalu można poprosić o umieszczenie ich w lodówce?
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Pudełeczka na imprezę

Post autor: pleomorfa »

Poproszenie obsługi o taką możliwość to bardzo dobry pomysł. W razie problemów może termon na żywność? Zimne również izoluje od środowiska.
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Domania80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 17 lut, 2017 13:51

Re: Pudełeczka na imprezę

Post autor: Domania80 »

Jestem właśnie już po imprezach: dwa wesela,dwa różne podejścia do tematu. Na pierwszym poproszono mnie o oświadczenie, że wnoszę do lokalu swoje jedzonko i biorę za nie odpowiedzialność. Miałam komfort że odpowiednio mi je podgrzano, obsługa wiedziała gdzie siedzę, obyło sie bez sensacji ( nie lubię zwracać na siebie uwagę) i bardzo sobie cenie podejście personelu. Na drugim weselu nie musiałam żadnego oświadczenia przedstawiać, również jedzonko miałam w odpowiednich warunkach podgrzane, i tu moje zdziwienie, zapytano czy mam swoje talerze i sztućce. Na moja odpowiedź, że nie, bo nie wiedziałam o takiej możliwości, moje nakrycie zostało zabrane i wszystko wyparzone. Przy każdej zmianie nakryć miała przynoszone nowe,jeszcze gorące talerze,sztućce. W rozmowie z personelem dowiedziałam się ze nie jestem pierwszą taką osobą do obsługi, rozumieją i wiedzą jak powinni o nią zadbać. Byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ