Jakie macie hobby??

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: magda_90 »

Ja uwielbiam czytać książki, zwłaszcza literaturę rosyjską, literaturę psychologiczną i dramaty - moim ulubionym autorem jest Dostojewski bo jego powieści łączą w sobie te trzy gatunki. Oprócz czytania lubię także w wolnym czasie haftować krzyżykowo :). Ostatnio doszło też do tego pieczenie różnych ciast i babeczek - od kiedy jestem na diecie mam ciągłą ochotę na jakieś ciasta :).
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Joasssia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 31 sie, 2016 11:31

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Joasssia »

Ja jeżdżę na wrotkach. Za każdym razem staram się nauczyć jakiegoś nowego triku, żeby dojść do fajnego płynnego poziomu jazdy. ;)
Stitch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 23 wrz, 2016 14:00

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Stitch »

Ja lubię czytać książki i oglądać seriale ;p czasem jak mam kasę, wyjeżdżam w góry i wędruję sobie przez parę dni :)
Awatar użytkownika
tutiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 21 wrz, 2017 13:41

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: tutiki »

Też trochę zajmuję się rękodziełem, ale nie są to kartki tylko haft krzyżykowy. Bardziej wciąga mnie wszystko, co się wiąże z architekturą modernizmu (lata 20. i 30.) - zwiedzanie, czytanie i oglądanie:)
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: violla »

Cześć, dawno mnie nie było :mikolaj: . Wróciłam, by podzielić się z Wami dobrymi wiadomościami.
O moim hobby pewnie już pisałam, ale powtórzę, bo mam coś szczególnego. Wydaję tomik swoich wierszy g:D . To dla mnie szczególny moment.
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
ODPOWIEDZ