Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

adek_rlk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 lis, 2017 16:10

Re: Przedstaw się :)

Post autor: adek_rlk »

witam i ja, wszystkich zainfekowanych tą wspaniałą przypadłościa :/
aneczka15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 lis, 2017 11:12

Re: Przedstaw się :)

Post autor: aneczka15 »

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam Ania
justi325
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 25 lis, 2017 21:54

Re: Przedstaw się :)

Post autor: justi325 »

witam, niedawno zostałam zdiagnozowana....bede częstym bywalcem forum....pozdrawiam
Traumatic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 19 lis, 2017 01:34

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Traumatic »

Mam na imię Dagmara i na badaniach wyszło, że czas odstawić gluten...
Ostatnio zmieniony sob 02 gru, 2017 23:33 przez Traumatic, łącznie zmieniany 2 razy.
Zemanka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 30 lis, 2017 16:03

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Zemanka »

Witajcie,
mam 31 lat i 3 tygodnie temu gastroskopia potwierdzila mi wyniki przeciwcial z krwi - celiakia. Obok nietolerancji laktozy i histaminy. W koncu cos wytlumaczylo moje nieprzyjemne dolegliwosci pojawiajace sie cale zycie. Zblizaja sie swieta :mikolaj:
Zielonyspichlerz.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 02 gru, 2017 13:31

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Zielonyspichlerz.pl »

Witam - chciałam się przedstawić. Mam na imię Katarzyna, jestem dietetyczką i od prawie trzech lat prowadzę sklep z eko żywnością Zielonyspichlerz.pl w Gdańsku. Właśnie - po prawie dwóch latach - zupełnie przypadkiem - czekam na dostawę pierogów bezglutenowych od Wiedźmy i dlatego postanowiłam się z Państwem przywitać i przedstawić. Pierogi można u nas już zamawiać ale piszę tego posta bo chcę Państwa zachęcić do odwiedzenia mojego sklepu. W Gdańsku 120 metrów, 98 regałów i 1/4 tego bezglutenowych. Zajrzycie?
kk2012
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 13 gru, 2017 23:39

Re: Przedstaw się :)

Post autor: kk2012 »

Witajcie
Jestem mamą 5letniego chłopca u którego lekarze podejrzewają celiakię. Ten temat jest mi obcy i przerażający.
Pozdrawiam
małgoś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 gru, 2017 23:11

Re: Przedstaw się :)

Post autor: małgoś »

Witam wszystkich. Niedawno zdiagnozowano u mnie celiakię (maj) od tego czasu jestem na diecie. NIe wiem co robię żle bo zamiast lepiej coraz gorzej się czuję, a moje wyniki badań się nie poprawiają. Ostatnio będąc u lekarza dowiedziałam się, że trzeba będzie powtórzyć gastroskopię z biopsją. Jestem załamana.
BarbaraS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 18 gru, 2017 23:22

Re: Przedstaw się :)

Post autor: BarbaraS »

Hej
Jestem mamą 16-stoletniej dziewczyny, zmagającej się z bólami brzucha od szeregu lat.
Dopiero w tym roku bardziej rozgarnięty przedstawiciel służby zdrowia wpadł na pomysł zrobienia córce gastroskopii. Ma zdiagnozowany refluks i nadżerki w przełyku.
Żeby było ciekawiej, od kilku lat żyjemy z niezdiagnozowanymi przyczynami bóli stawów.
Dopiero teraz podpowiedziano mi, że warto zrobić córce testy pokarmowe. Dzisiaj dostałam wyniki: natężenie reakcji IgG mocne na pszenicę, mleko krowie, jajka oraz orzechy nerkowca. Osoba przeprowadzająca badanie zasugerowała wykonanie badań w kierunku celiakii...
Mam nadzieję, że podpowiecie mi co dalej robić. Do jakiego lekarza iść, jakie badania zrobić...
Pozdrawiam wszystkich
Barbara
Matraksis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 20 gru, 2017 22:20

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Matraksis »

Witam
Mam na imię Piotr i jestem tatą 6 letniej dziewczynki. Czekamy na gastroskopię i powoli czynimy przygotowania do zmiany diety. Ale mam duże obawy o przedszkole i późniejszą szkołę ... tylko dlaczego lekarze nie zlecają tych testów przy pierwszych podejrzeniach ...
Pozdrawiam wszystkich !
aha i Wesołych Świąt !!!
Piotr
incola_glutenfree
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 28 gru, 2017 15:36

Re: Przedstaw się :)

Post autor: incola_glutenfree »

Witam,

jestem przedstawicielką marki Incola. Będę się starać na bieżąco zaglądać na forum :)
Gdyby pojawiły się również pytania z Waszej strony bezpośrednio do nas, to jestem do Waszej dyspozycji :)

Ania z Incola
mag13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 05 sty, 2018 18:37

Re: Przedstaw się :)

Post autor: mag13 »

Witam. Jestem od ok. 2 lat na diecie bezglutenowej. Prowadzę bloga www.kuchennewariacje.pl
Pozdrawiam
Magda
RAFLANDIA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 gru, 2017 18:16

Re: Przedstaw się :)

Post autor: RAFLANDIA »

Cześć
Rafał z Kielc. Od miesiąca "Duhringowiec"
Jeśli w okolicy Kielc jest ktoś Duhringowcem to bardzo chętnie bym porozmawiał/popisał jak sobie radzi z chorobą.
pozdrawiam
Saluma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 sty, 2018 10:39

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Saluma »

Witam was.
Jestem mamą niedawno zdiagnozowanego trzyletniego chłopca. To dopiero początek naszej drogi z dietą bezglutenową, w związku z tym mam nadzieję, że obecność tutaj pomoże mi odpowiednio zatroszczyć się o zdrowie synka.
Pozdrawiam :)
Pozdrawiam serdecznie
BezglutenowaGruzja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04 lut, 2018 14:53

Re: Przedstaw się :)

Post autor: BezglutenowaGruzja »

Witam
Córka lat 10 choruje na celiakię od 4 roku życia.
Dodatkowo od 3 roku życia choruje na cukrzycę typu 1.
Obecnie mieszkamy w Gruzji.
Bezglutenowa Gruzja fb - będę się starała przybliżyć, jak się żyje w Gruzji na diecie bg :-)
ODPOWIEDZ