Gdynia - lody w waflu

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
romantycznaona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 28 paź, 2016 20:20

Gdynia - lody w waflu

Post autor: romantycznaona »

Witam. Od dwóch lat chodzimy w Gdyni na lody do cukierni Mariola. To jest taki malutki grzybek w centrum Gdyni, obok plazy i placu zabaw nad morzem, obok Muzeum Miasta Gdyni. Lody sa bezglutenowe. Córka silnie reaguje nawet na najmniejsza ilość glutenu wiec lody sa sprawdzone. Nigdy nie miała najmniejszych dolegliwości. Jest to mała rodzinna firma która wytwarza lody w Trojmiescie.
Można wybrać lody w kubeczku lub wafelku. Pani bardzo profesjonalnie nakłada lody na wafelek bezglutenowy. Najpierw bierze go w serwetkę tak aby wafel nie miał najmniejszego kontaktu w jej ręka. Obserwowałam ja kilka razy i zawsze w ten sam sposób robią. Może były dobrze przeszkolone.
Lody nakładane sa taka packa aby nie dotknęły wafla. Ani glutenowego ani bezglutenowego. Zawsze nakładane od góry i nie ma ocierania tej łapki do nakładania o wafel. Wiec nic się nie brudzi. Ostatnio jadłam lody i stałam tam z 15 minut i zawsze wten sam sposób się to odbywa.
A lody pyszne - polecam, powinni dać jakiś napis ze maja bezglutenowe lody i wafle.
ODPOWIEDZ