gastrolog

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
azja-rz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2018 14:14

gastrolog

Post autor: azja-rz »

Witam. Mam prośbę czy ktoś może polecić dobrego gastrologa? Synowi w styczniu wykryto celiakię i teraz mąż jest podejrzany. Przeciwciała wyszły dobrze ale gastroskopia już nie, ocena kosmków 2 w skali Marsha. Potrzebujemy gastrologa, który zinterpretuje wyniki i zaleci odpowiednią diagnostykę.

A i mieszkamy w Warszawie..zapomniałam napisać :-)
MartaKD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt 27 kwie, 2018 09:25

Re: gastrolog

Post autor: MartaKD »

Witam!
Dzisiaj mój mąż był u gastrolog w Wawie w lux medzie z róznymi dolegliwościami (dodam, że nasz syn 5 letni niedawno miał zdiagnozowaną celiakię). No i pani gastrolog dużo rozmawiała, mówiła ze zajmuje się celiakią u dorosłych. Powiedziała, że podejrzewa, że mąż może miec celiakie i powinien zrobic gastrosopię, żeby miec pewność. To był juz chyba 4ty gastrolog i pierwszy, który w ogóle zainteresował się i wziął pod uwagę mozliwośc celiakii. Podaje namiar:
dr n.med. AGATA GOŚ-ZAJĄC
Z naszych doświadczeń to większość gastrologów bagatelizuje to, w ogóle nie chca zlecać badań.... Zresztą u synka to przez 3 lata walczylismy, żeby ktoś wziął pod uwage celiakię, tylu lekarzy..... Odsyłano nas do psychologów, psychiatrów. I gdyby nie nasza zaparcie to pewnie nadal bysmy zyli w niewiedzy. A wyszła mu skala 3c, cąłkowity zanik kosmków....
Pozdrawiam
Rj79
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 95
Rejestracja: pn 17 lip, 2017 19:59

Re: gastrolog

Post autor: Rj79 »

Bylem na konsultacji u Agaty Gos-Zajac i - potwierdzam - na pewno wiedze ta pani doktor ma.
Kalina_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn 08 paź, 2018 09:12

Re: gastrolog

Post autor: Kalina_xx »

Witam,
Czy przyjmuje jeszcze gdzieś prócz Lux Medu? I czy ma w sobie chodź trochę życzliwości? Chodzimy z córką od lekarza do lekarza i czuję się ignorowana. Diagnozę już mamy, prócz celiakii jeszcze parę innych spraw. Może gdyby córka mogła chodzić do gastrologa dziecięcego byłoby łatwiej ale jest dorosła.
Rj79
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 95
Rejestracja: pn 17 lip, 2017 19:59

Re: gastrolog

Post autor: Rj79 »

Bylem w Centrum Medycznym Mila. Nie wypowiem sie co do zyczliwosci, ale fachowosc i duze doswiadczenie na pewno.
ODPOWIEDZ