Siedlce

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Siedlce

Post autor: gosia888 »

Jestem poczatkujaca ale na razie znalazlam 2 sklepy w siedlcach. Jeden na mazurskiej sklep ze zdrowa zywnoscia a drugi to sklep społem "piątka" na piłsudskiego. w tym drugim jest duzy wybor i pani bardzo miła mnie poinformowała ze moge zamowic ciasto na swieta. Bardzo mnie to cieszy.
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

Ja mieszkam niedaleko siedlec i znalazlam jeszcze jeden sklep miesci sie on na ulicy 3 maja sklep zielarski naprzeciwko akademii podlaskie, i teraz niedawno otworzony sklep w do mu handlowym Chestern na ulicy pilsudskiego na dole
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Jak się cieszę, że są osoby z Siedlec i okolic :D Ja właśnie dzisiaj zaczynam biegać po sklepach szukać żywności...
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

fajnie fajnie. A tak to bylam sama. Co do chestera to nie bylam tam bo tylko do piatki chodze. Ale ostatnio mnie wkurzaja bo nie moga dowiezc proszka do pieczenia celiko. Od jak dawna na diecie jestescie?
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Na diecie jesteśmy od jakiś dwóch tygodni. Ja zamówiłam sobie teraz produkty przez internet, bo najbardziej zależało mi na pierogach i kluskach.
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

ja na diecie jestem od października 2003 musilam chwile pomyslec zanim doliczylam ile to juz jestem. Prosze do piezcenia celiko mozesz bez problemu dostac w sklepie zilerskim na 3 maja tam maja w ciaglej sprzedazy

Proszę pisać po polsku lub używać modułu sprawdzania pisowni!
Admin
Ostatnio zmieniony wt 28 lis, 2006 19:00 przez wiolka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

pierogi też można dostać w piątce. Warunkiem jest pójście we wtorek co dwa tygodnie. Właśnie 28 listopada minął ten wtorek. Ja stwierdziłam, że się nie opłaca przez internet zamawiać. Bo nie kupuje takiej ilości. Podejrzewam że by mi tyle samo wyszło.
Co do proszku celiko to muszę się tam wybrać, jeszcze nigdy nie byłam.
Obrazek
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Miło mi poinformować że w połowie czerwca na ul. Kilińskiego 12 (w bramie) zostanie otwarty sklepik dla osób chorych na celiakię oraz cukrzyków. Znając bliżej problemy osób chorujących mam nadzieję, że w końcu porządnie będzie mozna się zaopatrzyć w co tylko będziecie chcieli :D :D
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Miło mi poinformować że w połowie czerwca na ul. Kilińskiego 12 (w bramie) zostanie otwarty sklepik dla osób chorych na celiakię oraz cukrzyków.
Super!!! Nie mogę się doczekać.
Moniśka to Ty otwierasz ten sklepik?
Obrazek
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Tak Gosiu to będzie mój sklepik, bo nie mogłam znieść tego, że w tak dużym mieście jak Siedlce, nie ma nigdzie fachowej obsługi odnośnie cukrzycy i celiakii. Kto lepiej będzie znał nasze potrzeby jak nie osoba, która boryka się z tymi samymi problemami ;)
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Tak Gosiu to będzie mój sklepik, bo nie mogłam znieść tego, że w tak dużym mieście jak Siedlce, nie ma nigdzie fachowej obsługi odnośnie cukrzycy i celiakii. Kto lepiej będzie znał nasze potrzeby jak nie osoba, która boryka się z tymi samymi problemami
no to super będę tam częstym gościem. Mój ojciec rownież - ma cukrzycę.
A i dam pewną małą radę. Zeby w tym sklepiku nie tylko byly produkty z firm typowo bezglutenowych typu Glutenex, bezgluten. Ale rowniez normalne produkty z normalnych firm o ktorych wiadomo ze sa bezglutenowe. Np parowki zloty indyk indykpola albo majonez roleski. Akurat te produkty sa latwo dostepne ale to tylko przyklad wiesz o co mi chodzi.
Obrazek
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Dziękuję za cenne rady, każda mi się przyda. Nie mogę obiecać, że od razu będę miała produkty z lodówki, bo nie wiem jak się z pieniedzmi wyrobię. Ale na pewno planuję aby wszystko dla celiaków było w jednym miejscu pod reką...
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

moniśka i jak tam przygotowania idą???
Obrazek
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

No właśnie Moniczko jak tam przygotowania?, pragnę poinformować iż sklep w Chesternie zostanie zamknięty byłam w środe i widziałam że robią wyprzedaż z powodu likwidacji sklepu, więc przydałby się jakiś nowy sklep :053:
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Pragnę poinformować, że otwarcie sklepu będzie 16 czerwca w sobotę. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam. Kilińskiego 12 w bramie, obok baru Sajgon - nasz sklepik nazywa się SKLEP ZDROWIE. Na dniach będzie wisiała nasza wielka reklama na Kilińskiego przed bramą.
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
ODPOWIEDZ