Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

W Warszawie na Targówku, w sklepach sieci "KANWA" od niedawna pojawiło się stanowisko z żywnością bezglutenową, chlebek, ciastka i makarony, wszystko z bezglutenu i z Schara, ceny bardzo znośne, szkoda tylko, że towar schodzi dość szybko i chwilami są braki ale w sumie to i tak dobrze.
mamuśka Mariuszka
Evelinecka

Post autor: Evelinecka »

W Białej Podlaskiej w markecie Lux ul.Jadkowa dziś znalazłam produkty z żywnością bezglutenową niestety dużego wyboru nie ma ale chociaż tyle dobrze ze jest jakieś stoisko.(w innym sklepie tyle ze z ziołami Pani ekspedientka powiedziała ze może zamawiać produkty bg które przychodzą po tyg i nie zawsze sa pewne.... :< )
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Wrzucę tu Almę, bo jak piszę w sklepie w moim mieście, to tylko mi dorzuca i nie zmienia daty :(
Można kupić (przynajmniej w Piasecznie):
- makaron z ryżu, ale nie żaden chiński, włoski producent - spagetti i muszelki małe, ceny jak Schaer, ale jest
- duży wybór pieczywek ryżowych Good Food
- snaki smakowe Sonko
- oczywiście wafle Sonkowe wszystkie
- Kozie Mleczko Glutenexu (w lodówce obok koziego mleka)
i oczywiście wędliny dobrej jakości, drogie jak nie wiem, ale widać, że robione tradycyjnymi metodami, prędzej obeschną, niż się obślizgną, łyyy
Mam nadzieję, że znajdę coś jeszcze :) szkoda tylko że takie porozrzucane, a nie na jednym stoisku.
Obrazek
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Gotowy sos Blu Dragon

Post autor: BuenaDzidzia »

Na półkach Carrefour'a znalazłam gotowy sos Blu Dragon-Stir fry oyster & spring onion sauce (mleczno fioletowa z niebieskimi bokami torebka)-Sos do smażenia ostryga z cebulką. W wersji angielskiej widnieje napis "Suitable for Gluten Free Diets."W polskim tłumaczeniu niestety brak tej informacji, ale jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę ekstrawagancji to sosik takowy może przetestować.
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Fakt co fakt. Tesco jest bardzo przyjemnym sklepem i też często tam ku[uję ich produkty... Tylko nie wiem jak jest z ich wiarygodnością...
Awatar użytkownika
mlobko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 27 sty, 2008 19:38
Lokalizacja: Płońsk

Tesco OK

Post autor: mlobko »

U mnie w mieście nie ma Tesco. Pojechałem do swojej mamy, odwiedziłem sklepik :) i zwariowałem!
Kupiłbym wszystko co nie ma glutenu. Rewelacja!
Wielka firma i chyba brytyjskie przepisy.
pozdrawiam
Będę kupował.
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

fajna jest mielonka produkowana dla tesco przez suwalski mispol. Nie zawiera glutenu a co najważniejsza jest super smaczna i uniwersalna. W naleśnikach, czy w sosie. Efektów ubocznych całkowicie brak ;)
Wojtek

carrefour

Post autor: Wojtek »

Dziś na stoisku z żywnością dietetyczną było kilka produktów firmy Schar. Ceny nieco mniejsze niż w sklepie Bezglutenu on line.
Ostatnio zmieniony pn 05 maja, 2008 22:36 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
alcia 22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 kwie, 2008 18:30
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: alcia 22 »

W gdańsku produkty bezglutenowe chleb ( kilka rodzai) bułki i makaron można kupić w bomi w medisonie cena chleba około 7 -8 złotych
Awatar użytkownika
Joanna
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 11:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Joanna »

//carrefour
Potwierdzam, w Krakowie też widziałam. Są makarony i trochę ciastek Schara. Poza tym są też chipsy kukurydziano-ryżowe Good Chips firmy GoodFood smakowe, całkiem smaczne <brawo>
Ostatnio zmieniony pn 14 lip, 2008 16:05 przez Joanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Rybka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt 16 paź, 2007 14:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Rybka »

Potwierdzam dzisiaj w carrefour w Jeleniej Górze widziałam te produkty: 4 rodzaje makaronów, 3 rodzaje ciastek , paluszki ,płatki kukurydziane .To pamiętam, kupiłam małemu markizy :D
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Carrefour Rybnik również ma produkty Schar - 3 rodzaje makaronów (muszelki, świderki i spaghetti), 3 rodzaje ciastek (mleczne z czekoladą, markizy i "wianuszki"), paluszki grissini oraz płatki kukurydziane :)
Ceny niższe niż w sklepie internetowym (około 1-2 zł)

Jutro sprawdzę Carrefoura w Wodzisławiu (mam bliżej, ale jest mniejszy, więc może nie być :( )
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

//carrefour
W Poznaniu również się pojawiły, ale niestety ceny są wyższe niż w sklepie internetowym, właśnie o ok. 2 zł.
Ostatnio zmieniony pn 14 lip, 2008 16:06 przez Nastka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Byłam w Carrefourze w Arkadii - stand z produktami Schara średni: płatki kukurydziane, mąki , makarony, ciasteczka. Spaghetti 11 zł zamiast 15 zł jak w sklepie na Góralskiej.
Nie podobał mi się tylko brak jakiegokolwiek pieczywa
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

W Carrefourze na Głębockiej na Targówku były tylko wafelki w małych paczkach z nadzieniem czekoladowym Schaera i nic więcej. I tak muszę kupować w sklepie ze zdrową żywnością .
ODPOWIEDZ