Reportaż w Radiu PIK

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pawlo1404
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007 17:33
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Reportaż w Radiu PIK

Post autor: pawlo1404 »

Witam Wszystkich!
Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale przypomnę, że zrobiłem materiał o Naszym stowarzyszeniu na konkurs dziennikarski. Niestety nie zdobyłem żadnego wyróżnienia, jednak tym się nie zraziłem i wysłałem do pani redaktor z Polskiego Radia Pomorza i Kujaw. Nie uwierzycie! Przed chwilą nagrała reportaż o mnie oraz o stowarzyszeniu i celiakii!!! Będzie on emitowany w najbliższy poniedziałek, 21 stycznia o godzinie 21:00 w radiu PIK. Poniżej podaję link do pliku, który można otworzyć przez Winampa:

RADIO PIK

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEGO ODBIORU!!! :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Gratulacje dla Pawła! :D
Ma talent i pasję - trzymam kciuki ;)
Cieszę się też, że dzięki niemu znów coś o celiakii, Stowarzyszeniu pójdzie w świat. Brawo!
Obrazek
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BuenaDzidzia »

pawlo1404, Gratulacje!


Kochani, w ubiegłym tygodniu kontaktowałam sie z 3-ema rozgłośniami radiowymi-Kolor, Kampus i Tok FM. Zainteresowanie jak na dzień dzisiejszy wykazało radio TokFm-materiał został przekazany do działu zdrowie. Może coś z tego wyjdzie, ale nie zapeszajmy. Myślę, ze fajnie byłoby gdybyśmy jako społeczeństwo (osoby zainteresowane celiakią) wyszli do audycji radiowych a może i programów TV i wykazali a przynajmniej chociaż spróbowali zainteresowac tym tematem (celiakii szeroko pojętej) media! Zatem piszcie maile, listy, dzwońcie- co kto uważa za słuszne i gdzie zechce (wszelkie media) i kiedy zechce, a moze wreszcie ktoś nas usłyszy. Może jako osoby prywatne zainteresowane celiakia, bądź też zrzeszone w Stowarzyszeniu-jak kto woli. Byleby zainteresować. Pozdrawiam i w wolnej chwili do dzieła.
Naprawdę wiele zależy od nas-byle cierpliwości starczyło.
Ostatnio zmieniony pn 21 sty, 2008 15:18 przez BuenaDzidzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
Awatar użytkownika
pawlo1404
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007 17:33
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: pawlo1404 »

Podaję link do pliku z nagranym reportażem:

REPORTAŻ

Jako hasło proszę wpisać mój forumowy nick, czyli pawlo1404 :D
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

pawlo1404 pisze:Podaję link do pliku z nagranym reportażem
Podobało mi się, bardzo sympatycznie to wyszło :)
Może to nie jest robota profesjonalnego reportażysty, poza tym pani redaktor oprawiła wszystko swoją pracą, ale uważam Pawlo, że bardzo fajne jest to, że wiesz, co chcesz zrobić. Że miałeś chęć zrobienia czegoś niezwykłego.... bo robienie reportażu dla prawdziwego radia w wieku 14 czy 15 lat jest czymś niezwykłym, niespotykanym na co dzień. Mam nadzieję, że publikacja Twojej pracy będzie dla Ciebie impulsem, żeby nie zatrzymywać się w miejscu, żeby się rozwijać. Może Pani Żaneta jakoś pomoże ukierunkować Twoje zainteresowania....?
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

I mnie się udało wreszcie ściągnąć reportaż i go wysłuchać.
Wysłuchałam z ciekawością, bardzo fajny pomysł! Zgadzam się całkowicie z tym, co napisał Rafał. <jupi>
I trzymam kciuki, jeśli postanowisz dalej coś robić z tym kierunku.
Obrazek
ODPOWIEDZ