Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pawlo1404
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007 17:33
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: pawlo1404 »

Mój brat dostał dzisiaj list od Schara z tabelką, w których sklepach Carrefoura można dostać ich produkty :D Już się zabieram do przepisywania :D Jak skończę, dam linka.

[ Dodano: Pon 19 Maj, 2008 22:17 ]
A oto oczekiwana LISTA SKLEPÓW CARREFOUR
Wojtek

real

Post autor: Wojtek »

Tym razem w realu znalazłem cały regał z produktami Glutenexu. Widać, że chyba trochę sie poprawia.
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Potwierdzam, w Poznaniu w Realu w King Kross Marcelin w koszach przy chlebie można znaleźć chleby Glutenexu, wybór duży.
Obrazek
matheza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 13:14
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: matheza »

We wrocławskim Carrefourze przy Hallera zanotowałam takie ceny:
Mąka Mehl 1 kg (1 opakowanie) - 11,60 zł
Precelki Salinis 60 g (1 paczka) - 4,75 zł
Wafelki orzechowe w polewie kakaowej Snack (1 opakowanie z 3 batonami) - 7,70 zł
Wafelki kakaowe Pocket 50g (1 paczka) - 4,75 zł
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

W M1 też :)
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

I w M1 w Markach też jest chlebek. Byłam taka zdziwiona, że chyba musiało być widać dla przypadkowych kupujących bo zaczęli dochodzi do półki, stawać obok mnie i oglądać :)
mamuśka Mariuszka
Justi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 kwie, 2008 22:07
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Justi »

W Kielcach też jest, chlebki, rogaliki, wafle, bułki całe i starte :) bardzo mnie to cieszy
AgullkaO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt 30 cze, 2006 11:57
Lokalizacja: śląsk

Post autor: AgullkaO »

W Realu w Dąbrowie Górniczej są produkty bezglutenowe- na dziale pieczywo!!! :043: REWELACJA!!! Są różnego rodzaju chleby, bułki, ciacha, mąki, bułka tarta- wsio!!!! I z naszej znanej firmy Glutenex z Poznania :D I oczywiście co ważniejsze dużo tańsze niż w sklepach ze zdrową żywonością!!
Ależ się cieszę że doczekałam takiej chwili :043: Braknie chlebka- myk do Reala i już wszystko jest :P
Ostatnio zmieniony wt 01 lip, 2008 18:13 przez AgullkaO, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Wczoraj byłam w Realu na Okęciu - w dziale chleb jest regał zasypany chlebami i rogalami, plus tarta bułka i sporo miksów. Ze słodyczy tylko wafle. Generalnie bajer - wreszcie można coś kupić w supermarketowym dziale "pieczywo", a nie szukać wciśniętego gdzieś w kąt regalika z żywnością dla odmieńców :D
Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

W Realu we Włocławku tak samo !!! :) Pełen asortyment wyrobów Glutenexu. Cudownie- już nie muszę się martwić czy nie braknie mi chleba, i czy zdąży dotrzeć paczka. <hmm> Pomimo, że mam pieczywo z Bezglutenu kupiłam na spróbowanie Chleb Morski z amarantusem. Zgadzam się z AgullkaO-ceny są niższe niż w sklepach ze zdrową żywnością. <brawo>
kasiastas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn 07 lip, 2008 13:05
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kasiastas »

Hej, ja byłam miło zaskoczona że produkty firmy Schar mogę kupić w Carrefour w Olsztynie. Faktycznie są, sprawdziłam.
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Powtórzę się z innego wątku - na stronie Stowarzyszenia już od jakiegoś czasu znajduje się krótka notka na temat produktów bezglutenowych dostępnych w sklepach sieci Carrefour. Do pobrania jest także lista sklepów.

Bardzo mnie cieszy, że supermarkety zaczynają widzieć w nas oddzielną grupę konsumentów :) To na pewno krok w dobrą stronę.
Ostatnio zmieniony pn 07 lip, 2008 13:37 przez Ola*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Ja tak sie wtrace nt Carrefour...dla mnie poza pozytywna oczywiscie strona nizszych cen produktow Schara jest jeden oczywisty idiotyzm...otoz prozno szukac tych produktow, prozno pytac personel sklepu, bo personel nie ma pojecia, ze jest to zywnosc specjalistyczna. Produkty znajduja sie na polkach pt "smaki swiata" i leza dokladnie poprzedzielane ciasteczkami zupelnie glutenowymi i kompletnie nie wiadomo o co chodzi...obsluga sklepu nie ma pojecia o ich dietetycznosci, bo niby skad ma miec...sa to przeciez jakies tam ciastka zagraniczne i tyle. Wydaje mi sie, ze moznaby im zwrocic uwage, ze tego typu produkty powinny sie znajdowac gdzies miedzy produktami dla diabetykow i wegetarian, czyli ogolnie na polkach z zywnoscia dietetyczna, bo tak to na prawde jest obciach i niezla z drugiej strony sztuka, by Schara znalezc. Czy Wy tez tak szukaliscie i nikt w sklepie nie wiedzial gdzie to jest? Slowo daje, ze gdyby nie moje przekonanie, ze w koncu skoro piszecie, ze wprowadzono do nich Schara to bym juz spasowala i nie szukala dalej (takj jak moj maz, wrocil i oswiadczyl, ze nikt w Carrefour nie slyszal o zadnych produktach bezglutenowych...).
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Przepraszam, że się wtrącę, ale jeśli chodzi o personel to raczej bym na to nie narzekał...pracownicy takich marketów to są w większości studenci i (nawet patrząc sam na siebie) raczej nie można spodziewać się po nich "chęci" poznania całego asortymentu sklepu....Pod tym względem jestem dla "sprzedawców" tolerancyjny:)
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Dlatego wlasnie mysle, ze te artykuly powinny sie znalezc w zupelnie innym dziale i wtedy szukajacy mieliby ulatwione zadanie.
ODPOWIEDZ